• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Karola05007

Przygotowania 2013

4,288 posts in this topic

Witam wszystkich, którzy biorą ślub w 2013 roku :) zauważyłam, że jest nas już spore grono :) dlatego zapraszam wszystkich do dzielenia się wrażeniami, opiniami i pomysłami...

Jestem ciekawa jak Wam idą przygotowania do tego Najważniejszego Dnia w życiu:)

- Ja mam już zarezerwowaną salę i orkiestrę:)

Pozdrawiam:)

Hej Karola,

My mamy zarezerwowaną salę w Podgórze, orkiestrę i fotografa. Zastanawiam się kiedy iść i załatwić w Kościele konkretną godzinę. Myśleliśmy, żeby wybrać się po nowym roku.

Ja słyszałam, że idzie się około pół roku wcześniej... ale ja wolę iść jeszcze wcześniej, bo tego dnia w mojej parafii jest odpust i nie chcę żeby mnie ktoś uprzedził i zajął moją godzinę... bo potem mi zostanie już tylko parafia narzeczonego...

Pozdrowionka dla Ciebie, Underthesnow :)

Wlaśnie moja przyjaciółka, która ślub bierze w przyszłym roku poszła ponad rok przed planowaną datą i została jej godzina 14 i 15. Zawsze chyba lepiej iść wcześniej, niż potem mieć godzine, która kompletnie nam nie odpowiada

witam:) My planujemy ślub 1 czerwca 2013 roku. Na chwilę obecną mamy zarezerwowaną salę w Garnie i Dj. Wesele robimy w opcji od talerzyka. A Wy? w najbliższym czasie chcemy podpisać umowę z fotografem i kamerzystą. fotografa mamy na oku - zastanawiamy się między dwoma. A jesli chodzi o kamerę to nic jeszcze nie wiem...muszę się rozejrzec.

Pozdrawiam Kasia:)

My też robimy w opcji od talerzyka, w cenie jest ciasto i tort weselny. Co do kamery, my nie chcemy, ślub nagra nam nasz znajomy, a z wesela nie chcemy już filmu

U nas plany były podobne... chcieliśmy tylko fotografa. Ale rodzicom bardzo zależy, chcą miec pamiątkę w tej formie, więc im tego nie odmówimy. Chcemy żeby film był możliwie najprostszy, bez udziwnień i zbędnych kiczowatych amimacji

My płacimy za wypożyczenie sali, nie mamy jeszcze fotografa ani kamerzysty, ale chciałabym żeby nagrał cały ślub i wesele, żeby potem pamiątka jakaś była...

A macie już pomysły na pierwszy taniec? Tradycyjny czy coś w stylu tańców na YouTube?

Super Kasia, że dołączyłaś do naszego tematu :) pozdrowionka dla Ciebie :)

a my od dziś do spraw załatwionych możemy zaliczyć fotografa:) jeśli chodzi o taniec to jeszcze o tym nie rozmawiałam z narzeczonym, ale chyba zdecydujemy sie na tradycyjny taniec na spontana bez kursów tańca itp bo to chyba do nas nie pasuje, no chyba że cos nam uderzy do głów - co niewykluczone - to zaszalejemy z jakaś niespodzianką. w tym myślę ze pomoże nam DJ

Mój narzeczony namawia mnie, żebysmy poszli przed weselem na jakis kurs, bo on się dość niepewnie czuje w tańcu. Ja miałam taniec na studiach zamiast wf, ale brak mi podejścia pedagogicznego niestety :P Myślelismy natomiast, żeby tańczyć do Hallelujah Leonarda Cohena. Ale przez te prawie dwa lata wiele może się zmienić jeszcze

Ja coraz poważniej myślę o kursie tańca... mój brat ostatnio miał wesele i jego pierwszy taniec był najpierw tradycyjny, a później w połowie piosenki niby zacięcie płyty i końcówka to taki szalony remiks różnych hitów...bardzo fajnie im to wyszło i było bardzo śmiesznie, ale nie chcę ściągać pomysłu i postanowiłam zatańczyć coś tradycyjnego i tak żeby każdy był pod wrażeniem:) ...mój narzeczony nawet na taki kurs się zgadza:) bo szybkie tańce wychodzą nam nieźle, ale na wolnych to sobie często po stopach deptamy hehe :) więc taki kurs byłby dobry...

A macie już pomysły na suknie ślubną? Biała czy ecru ? Skromna czy nie?

Ja myślałam o białej i nieskromnej sukni z trenem... ale nie wiem jakie suknie za 2 lata będą modne... na dzień dzisiejszy mam pare faworytek...ciekawe czy mi się za 2 lata odmieni:)

ja w tej chwili mam dwie faworytki, obie skromne, dość proste. Przeszlam z przyjaciółką po salonach w radomiu i mi się niestety nic nie podoba, więc suknię kupię raczej w krakowie, gdzie studiuję. Tam jest większy wybór jednak. A u nas w Radomiu niewiele jest sukien prostych, bez dodatków w postaci cyrkonii, kryształków etc. Wstawię zdjęcia moich faworytek, a Wy dziewczyny pochwalcie się swoimi :)))

post-1524-14782086964928_thumb.jpg

post-1524-14782086965106_thumb.jpg

a ja kiedys myślałam o skromnej prostej bez koła nawet, ale teraz coś mi sie odmieniło i chciałabym "księżniczkę" albo "hiszpankę"... Ale tak jak wspomniała Karola to może jeszcze ulec zmianie:) A oto kilka moich faworytek, ale w sumie żadna z nich nie jest taka, żebym mogła powiedziec "chcę tą i żadną inną". w każdej coś bym zmieniała:D W ogóle jeśli chodzi o suknie to za każdym razem jak przeglądam strony salonów to w oko wpada mi coś innego;D

post-1352-14782086965464_thumb.jpg

post-1352-14782086965821_thumb.jpg

post-1352-14782086966024_thumb.jpg

underthesnow, ŚLICZNA JEST TA DRUGA - JA OSOBIŚCIE SIĘ W NIEJ NIE WIDZĘ, ALE SUKNIA JEST NAPRAWDĘ ŚLICZNA.

DODAM SZCZERZE ZE PÓKI CO MYŚLĘ O SUKNI BIAŁEJ. A NAWET TO SIĘ CHYBA NAZYWA ABSOLUTNA BIEL CZY DIAMENTOWA... ŻEBY BYŁA TAK BIAŁA ZE AŻ DELIKATNIE W NIEBIESKI WPADA, NIE WIEM JAK TO WYTŁUMACZYĆ, CZASEM TAKIEGO KOLORU SĄ BIAŁE MĘSKIE KOSZULE;D