• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Majka

Wózki dla dzieci

47 postów w tym temacie

Proponuje nowy temat o wózkach. Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Jakie gondole, spacerówki proponujecie?

Ja miałam styczność z wózkiem Akjax Torent i jest ciężki, a prowadzi się go "jakby się wannę prowadziło" jak to nazwala jedna osoba:)

Za to wózek Jedo Bartatina na pompowanych kolach i pasach mimo że jest dość dużym wózkiem jeździ w zasadzie sam. Nie ma problemu z pojazdem pod krawężniki czy innymi wertepami. I taki zdecydowanie polecam:) http://www.jedo.pl/

Jest to wózek 2 w 1 czyli na stelaż nakładana jest gondola lub spacerówka. Koszt ok 1000zł w sklepie Michałek na Brackiej, troszkę drożej widziałam w Kimexie na Wojska Polskiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym chyba chciała wózek 3w1. Słyszałam, że pompowane koła są lepsze, no i chyba nie chciałabym na paskach, żeby nie było odruchu "bujania". Chciałabym w ogóle uniknąć przyzwyczajania Juniora do bujania (czy to w wózku czy na rękach). No i chyba ze względu na to, że oboje jesteśmy wysocy przydałaby się regulowana rączka...

np. http://allegro.pl/v-travel-wozek-3w1-12-gratisow-64-kolory-i1749834458.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O! a własnie bujanie jest fajne. Nasz Jaś w zasadzie nie jest przyzwyczajony (w wózku jest tylko jak gdzieś idziemy, w domu go nie bujamy) ale takie bujanie się przydaje np jak jestem z nim na spacerze i się zatrzymam to on się budzi, a jak bujam co jakiś czas to chyba ma wrażenie że jedziemy dalej:) i śpi sobie dalej. Poza tym wózek na pasach bardziej amortyzuje wszystkie wertepy, zabuja dzieckiem ale nie trzęsie i nie podskakuje w wózku maluszek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Majka, mi chodzi o takie "bujanie bez potrzeby" tzn dziecko spokojnie ogląda sobie świat z ciekawością a babcia buja czy to na rękach czy w wózku. A jak wiadomo do dobrego dzieci szybko się przyzwyczajają, a później jak dziecko się drze i żeby usnąć to kto ma całą noc bujać? jak to kto mama...

nawet wczoraj żartowałam z mężem, bo mówił że to jego dzidziuś ja mu na to że pewnie jego dopóki nie usra się porządnie :P . No i mąż stwierdził, że no jasne :mrgreen: oczywiście wszystko w formie żartu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Majka dzięki za podpowidź onośni tego sklepu na Brackiej, byłam wczoraj, mają duuuuży wybór wózków pani w sklepie miła doradzała pokazała wszystko, choć jeszcze si nie zdecydowałam ale wiem, że chcę na 4 pompowanych kołach i na rzemieniach albo z amortyzatorami aby jednak bujał się na boki, bo Ja również jstem za tym aby czasem móc pobujać dziecko na spacerze, jeszcze raz dziękuję za podpowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja kupowałam wózek na wolanowskiej firmy Anmar na początku byłam bardzo zadowolona ale teraz z biegiem czasu baardzo żałuje jest duży i sprawiam nam coraz więcej problemów choćby jak chcemy pojechać gdzieś samochodem z wózkiem :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się bardzo spodobał jeden wozek anmara, nie wydaje sie duży, patrzyłam raczej za małymi :) ale nie wiemy jeszcze na jaki się zdecydujemy:/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my wlasnie mamy jedo bartatine. super. polece wszystkim zawsze i wszedzie :) mamy opcje 3 w 1 razem z adapterami. wzielismy kolor z edycji specjalnej za doplatą, koszt ok 1500 zł

ja paskom mówie zdecydowanie tak. wahacze mnie nie przekonują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te wózki anmar to mi przypominają wózek akjax o którym pisałam że ciężko się go prowadziło, chyba konstrukcja w tym samym stylu. Ja tez polecam Jedo Bartatinę wszystkim, na pasach i pompowanych kołach. Ale wiadomo każdy ma swój gust. Choć nie spotkalam wózka, który lżej się prowadzi, podjeżdża pod krawężniki niż Jedo:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Takie fototapety to obecnie nie jest nie wiadomo jak duży wydatek ponieważ stały się naprawdę bardzo popularne. Według mnie można z ich udziałem skomponować sobie naprawdę ładne i ciekawe wnętrze. Z tym że do sypialni wybrałabym jakiś bardziej stonowany wzór, który będzie uspokajał. To może być jakiś zielony las czy zachód słońca nad morzem  Nic krzykliwego, bo wtedy nie będzie to miejsce pomagało wypocząć. 
    • Do tej pory miałam z kilkoma drukarniami do czynienia ale jeśli miałabym tutaj polecić jakąś to będzie to drukarnia Openrpint Szybko solidnie i perfekcyjnie - Pan z obsługi zaproponował realizację zlecenia w 24 godziny jak bardzo mi się spieszyło. I rzeczywisćie było tak szybko jak obiecali. Tutaj jest ich stronka: https://www.openprint.pl Możesz sobie zobaczyć cennik. 
    • Szukam aktualnie niedrogiej drukarni. Doradzicie w jakiej mozna zamówić wizytówki i ulotki do firmy? 
    • Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć?