• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Maja

"ZielonaDECOR" Dekoracje ślubne i okolicznościowe

36 posts in this topic

Dekoracje ślubne i okolicznościowe.

Kwiaty są nieodłączną nutą doniosłych uroczystości, sprawiają ,ze "chwile" stają się magiczne. Kwiaty, jak i nuty muszą ze sobą współgrać, aby miały niepowtarzalny charakter i ton.

Tworzenie kompozycji to moja pasja, zawsze staram się zadbać o najmniejsze szczegóły. Ważną rzeczą w mojej pracy jest to, aby wszystkie elementy pięknie ze sobą harmonizowały.

We florystyce śledzę najnowsze trendy, lubię eksperymentować i tworzyć niebanalne kompozycje. Ze wszystkimi, którzy pragną by ich ślub był wyjątkowy, kolorowy i bajeczny, właśnie m.in dzięki kwiatom, chętnie podzielę się moim poczuciem estetyki, fantazją i doświadczeniem.

Jeśli nie jesteś przekonany - umów się na bezpłatną konsultację, a przekonasz się o wyjątkowości moich pomysłów. To nic nie kosztuje, a być może dasz się zarazić miłością do kwiatów!

Chetnym wyslę wiecej zdjęć w lepszej rozdzielczości na maila.

Maja Krawczyk

Wykonuję również dekoracje świąteczne, na Pierwszą Komunię Świętą, żałobne i wiele innych.

Więcej informacji pod numerem tel. 668-816-917

e-mail: ZielonaDECOR@op.pl

gg: 6309529

Uwaga Panowie !!

Udzielę pomocy w aranżacji cudownej kolacji w blasku świec dla waszej wybranki. Wówczas będziecie mogli podarować jej największy i najpiękniejszy bukiet róż, jakiego do tej pory od Was jeszcze nie dostała.

Pozdrawiam serdecznie !!

post-391-1478208675239_thumb.jpg

post-391-14782086752697_thumb.jpg

post-391-14782086752982_thumb.jpg

post-391-14782086753346_thumb.jpg

post-391-14782086753702_thumb.jpg

post-391-14782086754049_thumb.jpg

post-391-14782086754357_thumb.jpg

post-391-147820867547_thumb.jpg

post-391-14782086755048_thumb.jpg

post-391-14782086755408_thumb.jpg

Minął już ponad rok od czasu ostatniego wpisu, wiele ślubów się odbyło :)

W międzyczasie powstał profil na facebooku, gdzie min. można zobaczyć dużo więcej zdjęć naszych prac.

Zapraszam do odwiedzenia strony:

www.facebook.com/zielonadecor

Pozdrawiam

Maja

ZielonaDECOR

ceny są ustalane indywidualnie, ponieważ są różne kwiaty i ceny tych kwiatów także są różne. Ja byłam zadowolona z tego co zrobiła Maja i z ceny jaką za to zapłaciłam :)

Gulietta nie chciałabym się wypowiadać za Maję ale wiem że nie często tu zagląda, częściej odpowiada na e-maile, ale podejrzewam że będąc tak kreatywną osobą jaką jest Majka z pewnością uda jej się sprostać stawianemu przez Ciebie zadaniu :)

Witam, czy ktoś się orientuje, czy ta kwiaciarnia zostala przeniesiona w inne miejsce czy wogóle przestała istnieć? Byłam na Sienkiewicza ostatnio, i okazał się, że ta kamienica jest w remoncie.

Pani Maja nie ma stacjonarnej kwiaciarni, spotyka się z klientami w kancelari na słowackiego (ze mną też). Najlepiej z nią się kontaktować telefonicznie i umawiac na spotkanie. Ma dziewczyna pojęcie o kwiatkach i wiele fajnych pomysłów. Ja już wiem co będę miała a to dzięki Pani Mai :)

co do ceny to różnie kwestia negocjacji :)zależy co się chce mieć i ile kwiatków, czy kompleksowo czy tylko jakąś 1 usługę.

Najlepiej to samemu się skontaktować to wtedy będzie wiadomo:)

Jak ja sie orientowałam to podobne ceny jak w innych kwaiciarniach

Witam,

Maja na minioną sobotę przygotowywała nam dekoracje. Bardzo się podobały mi i gościom. Profesjonalne podejście do tematu, doradztwo i multum pomysłów sprawiły że kwiaty uzupełniłyuroczystość naprawdę elegancko. Polecam gorąco i dziękuję:)