• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Maja

"ZielonaDECOR" Dekoracje ślubne i okolicznościowe

36 postów w tym temacie

Dekoracje ślubne i okolicznościowe.

Kwiaty są nieodłączną nutą doniosłych uroczystości, sprawiają ,ze "chwile" stają się magiczne. Kwiaty, jak i nuty muszą ze sobą współgrać, aby miały niepowtarzalny charakter i ton.

Tworzenie kompozycji to moja pasja, zawsze staram się zadbać o najmniejsze szczegóły. Ważną rzeczą w mojej pracy jest to, aby wszystkie elementy pięknie ze sobą harmonizowały.

We florystyce śledzę najnowsze trendy, lubię eksperymentować i tworzyć niebanalne kompozycje. Ze wszystkimi, którzy pragną by ich ślub był wyjątkowy, kolorowy i bajeczny, właśnie m.in dzięki kwiatom, chętnie podzielę się moim poczuciem estetyki, fantazją i doświadczeniem.

Jeśli nie jesteś przekonany - umów się na bezpłatną konsultację, a przekonasz się o wyjątkowości moich pomysłów. To nic nie kosztuje, a być może dasz się zarazić miłością do kwiatów!

Chetnym wyslę wiecej zdjęć w lepszej rozdzielczości na maila.

Maja Krawczyk

Wykonuję również dekoracje świąteczne, na Pierwszą Komunię Świętą, żałobne i wiele innych.

Więcej informacji pod numerem tel. 668-816-917

e-mail: ZielonaDECOR@op.pl

gg: 6309529

Uwaga Panowie !!

Udzielę pomocy w aranżacji cudownej kolacji w blasku świec dla waszej wybranki. Wówczas będziecie mogli podarować jej największy i najpiękniejszy bukiet róż, jakiego do tej pory od Was jeszcze nie dostała.

Pozdrawiam serdecznie !!

post-391-1478208675239_thumb.jpg

post-391-14782086752697_thumb.jpg

post-391-14782086752982_thumb.jpg

post-391-14782086753346_thumb.jpg

post-391-14782086753702_thumb.jpg

post-391-14782086754049_thumb.jpg

post-391-14782086754357_thumb.jpg

post-391-147820867547_thumb.jpg

post-391-14782086755048_thumb.jpg

post-391-14782086755408_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ceny są ustalane indywidualnie, ponieważ są różne kwiaty i ceny tych kwiatów także są różne. Ja byłam zadowolona z tego co zrobiła Maja i z ceny jaką za to zapłaciłam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gulietta nie chciałabym się wypowiadać za Maję ale wiem że nie często tu zagląda, częściej odpowiada na e-maile, ale podejrzewam że będąc tak kreatywną osobą jaką jest Majka z pewnością uda jej się sprostać stawianemu przez Ciebie zadaniu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, czy ktoś się orientuje, czy ta kwiaciarnia zostala przeniesiona w inne miejsce czy wogóle przestała istnieć? Byłam na Sienkiewicza ostatnio, i okazał się, że ta kamienica jest w remoncie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani Maja nie ma stacjonarnej kwiaciarni, spotyka się z klientami w kancelari na słowackiego (ze mną też). Najlepiej z nią się kontaktować telefonicznie i umawiac na spotkanie. Ma dziewczyna pojęcie o kwiatkach i wiele fajnych pomysłów. Ja już wiem co będę miała a to dzięki Pani Mai :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do ceny to różnie kwestia negocjacji :)zależy co się chce mieć i ile kwiatków, czy kompleksowo czy tylko jakąś 1 usługę.

Najlepiej to samemu się skontaktować to wtedy będzie wiadomo:)

Jak ja sie orientowałam to podobne ceny jak w innych kwaiciarniach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Maja na minioną sobotę przygotowywała nam dekoracje. Bardzo się podobały mi i gościom. Profesjonalne podejście do tematu, doradztwo i multum pomysłów sprawiły że kwiaty uzupełniłyuroczystość naprawdę elegancko. Polecam gorąco i dziękuję:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Ja  wolę jechać do salonu ślubnego i mieć do wglądu różne rodzaje sukien ślubnych, móc je przymierzyć i porównać ze sobą. Dlatego teraz chce wybrać się do salonu sukien ślubnych Madonna https://www.madonna.pl , ponieważ bardzo mi się spodobały ich propozycje. Dlatego chce zobaczyć te suknie teraz w realu. 
    • Ja mam ogrodzenie modułowe Joniec, które bardzo dobrze się komponuje z domem i ogrodem.
    • W czerwcu mam trzydzieste urodziny, dopiero :-)) a już widzę pierwsze 
      zmarszczki wokół oczu. Mam wrażenie że z dnia na dzień się pogłębiają :-(
      Czy to nie za wcześnie?
    • Mnie zakupy przez internet sprawiają dużo frajdy i zwykle podoba mi się tak dużo rzeczy, że od razu kupuję więcej. W fajnych sklepach jak Dstreet można kupić coś zarówno dla siebie jak i dla męża i innych członków rodziny. Wybór jest bardzo różnorodny i znajdzie sięcoś na każdy gust. A do tego same ubrania są solidne i wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, zachowując przy tym niskie ceny.