• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Asiek

Salon sukien ślubnych Happy Days

28 postów w tym temacie

Dzisiaj odwiedziłam ten salon ... Pani bardzo miła .. pomocna .. mierzyłam suknie 2 razy i w końcu wybrałam:) klamka zapadła :) Polecam salon, suknie bardzo czyste, nie pogniecione..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłam tam suknie może i ładne w przystępnych dość cenach ale jak chciałam przymierzyć to pani mi kazała przyjść na następny dzień trochę mnie to zraziło bo to nie jest odpowiednie podejście do klienta ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na.89, mogę na pw powiedzieć gdzie pokazywano mi suknie niezbyt estetyczne... nie wyglądające na świeże i czyste. Nie chce publicznie robić żadnemu salonowi złej reklamy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny! Mam informacje dla byłych i przyszłych klientek tego salonu :)

Ostatnio dowiedziałam się o loterii "Szczęśliwa suknia" na portalu www.twojasuknia.pl rejestrując się można wygrać zwrot gotówki za zakup sukni ślubnej!

Salon Happy Days jako jedyny w Radomiu jest salonem Partnerskim i bierze udział w konkursie.

A więc Panny Młode, które kopiły już tam swoje wymarzone suknie lub przyszłe Panny Młode, które planują tam swój zakup - warto się zarejestrować i spróbować szczęścia.

Ja osobiście żałuję, że nie mogę skorzystać z konkursu, gdyż moja suknia jest z innego salonu. Ale może którejś z Was się uda i taki oto będzie miała prezent ślubny :) Wtedy koniecznie się pochwalcie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny byłam ostatnio w tym salonie i zastanawiam się nad kupnem sukni tam! Ogólnie obsługa jest bardzo miła. :mrgreen: Pani mimo że poprosiłam ją o przymierzenie 3 sukni dała mi przymierzyć z 6 więc jestem bardzo zadowolona! (w innych salonach przymierzałam max 3), jednak chciałabym zapytać która z was już tam zamawiała / kupowała i może coś na temat tego salonu mi jeszcze powiedzieć.

Dziękuję z góry!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też tam ostatnio byłam. Ale mi obsługa się nie podobała. Pani machnela mi przed nosem katalogiem i dała do przymierzenia 2suknie. Byłam w mariazu tam obsługa miła. W impresji , gracji antonelli, też. najgorsza w happy Days. Ogólnie to mi się nie podobają tamte suknie. Mam wrażenie ze stoją tam kilka lat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Temat: Bez pracy:( ktoś z Was też?
      ...czesto zadaje sobie pytanie czemu ja?...cale zycie w ksiazkach,wyksztalcona,z doswiadczeniem  w tej branzy 6cio letnim,znajomosc jezykow poparte praca za granicą,uczciwa,punktualna,pracowita,staranna,komunikatywna,bezkonfliktowa, z checia zdobywania/poglebiania swojej wiedzy...Co robić? 
    • Takie rozwiązanie jest dobre dla niewielkich firm. Ale tam gdzie mamy do czynienia z większą firmą i kilkoma działami to jednak lepsze jest zwykłe biuro. Do tego sama też wolę takie tradycyjne rozwiązania, bo lubię mieć miejsce, gdzie nie będę mieszała pracy z życiem prywatnym. U nas biuro jest dość rozbudowane i dlatego właśnie zainteresowały nas takie tabliczki na drzwi biurowe - http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html Myślę, że to wywrze wpływ na postrzeganie naszej firmy i komunikacja w biurze będzie znacznie ułatwiona, szczególnie dla nowych osób, które jeszcze nie bardzo się orientują w tym kto gdzie pracuje.
    • Zwolnił się termin w sali Dworek Saski w Radomiu na 8.06.2019. Zapraszam do kontaktu. 
    • No własnie niekoniecznie.Jeśli bóle głowy sa bardzo częste i bardzo uporczywe to faktycznie dobrze jest z lekarzem porozmawiać.Jednak w wiekszości przypadków ból głowy nie jest zwiastunem niczego poważnego.... I o wiele mniej musimy się o niego martwić niż o ból brzucha.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
      http://i-medycyna.pl/jak-zwalczyc-uporczywy-bol-glowy/ Na stronie jest opisane w jaki sposób mozna zwalczyc uporczywy ból głowy. Dobrze jest zastanowic sie na przykład nad masazem. Taki masaż może naprawde pomóc
    • Cześc. Od jakiegos czasu bardzo boli mnie głowa. Czy jest to coś bardzo groźnego?