• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
olcia

Saksofon w orkiestrze

19 posts in this topic
byliśmy u simply the best, i dance band, dziś jedziemy do kart-projekt a pod koniec tygodnia mamy wybrać się do skarżyska do zespołu metro. jeszcze mamy zamiar dzwonić do kansas i twins. odpadł nam zespół scat&medium bo powiedzieli 5,5 tyś, black&white, black jack i a4 nie mają terminu no i rezygnujemy z simply the best. agagwiazdeczka a Wy macie już zespół?

Pod kątem saksofonu (i każdym w sumie innym) polecam Simply the Best. Grali u mnie i u znajomego wcześniej, ten Pan z saksem robi robotę, uwierzcie mi:) Opisałem to z resztą szerzej w innym poście, łatwo znaleźć.

pzdr.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Myślę, że dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji twarzy będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. Nie wiem czy znacie już kosmetyki od https://eveline.pl/kosmetyki-do-twarzy ale według mnie są one warte uwagi, przede wszystkim  ze względu na swoje działanie ale też przystępne ceny.
    • Według mnie, podstawą jest odpowiednia pielęgnacja. Myślę, że tutaj warto w szczególności zwrocić uwagę na kosmetyki wysokiej jakości, np takie jakie oferuje marka https://eveline.pl/ Od dłuższego czasu używam kosmetyki z ich strony i muszę przyznać, ze jakość mojej cery znacząco się poprawiła
    • Kiedyś widziałam taki filmik , że dziewczyna założyła taka gruba skarpetę , założyła buta i suszyła ciepłym powietrzem i niby miało pomoc  Sama naklejam często prewencyjnie plasterki. Jak równiez staram się kupować buty w odpowiednim rozmiarze. Jesienia i zimą preferuje wygodne obuwie: https://urodaizdrowie.pl/jak-nosic-damskie-kowbojki-stylowy-poradnik Ostatnio sprawiłam sobie komfortowe kowbojki! 
    • Babeczki, macie jakieś sposoby na obcierające buty? Jakis czas temu kupiłam pierwsze Vansy i strasznie mnie obtarły. Były plastry, naciąganie skarpetek ale pięty dalej były obtarte. Może macie jakiś super patent? Dodam tylko że to ten bardziej wycięty model więc dłuższe skiety nie wchodzą w grę.
    • Ja ostatnio czytałam o zabawie, gdzie goście na zmianę od strony Pani Młodej i Pana Mlodego siedzą na krzesłach w kole i odpowiadają na pytania dotyczące Pary Młodej w rękach trzymając tykającą "bombę" (coś na zasadzie rundy Urodziny z programu Kocham Cię Polsko). Poprawna odpowiedź przekazują bombę dalej, zła odpowiadają na kolejne pytanie. I u kogo w rękach bomba wybuchnie ta drużyna przegrywa. Na stronie jest również artykuł, który opisuje jaka jest fajna zabawa weselna. Poczytaj sobie.