• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Jasmine

Members
 • Content count

  77
 • Joined

 • Last visited

 1. Suchary

  Hanka dostała nową pracę w Cartoon Network.
 2. Dowcipy

  Proboszcz egzaminuje z katechizmu parę, która wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Narzeczonej idzie świetnie, narzeczony mętnie duka odpowiedzi. - Pani zdała, a pan musi jeszcze raz przyjść za miesiąc. Para przychodzi po tygodniu. - Przecież mówiłem: za miesiąc! - Księże proboszczu, to nie tamten! Znalazłam takiego narzeczonego, co zna ten katechizm na pamięć!
 3. Dowcipy małżeńskie

  Kobieta budzi się rano po Sylwestrze, patrzy w lustro i szturcha w bok wymęczonego imprezą męża: - Wiesz kochanie... jaka ja już jestem stara! Twarz mam całą pomarszczoną, biust obwisły, oczy sine i podkrążone, fałdy na brzuchu, grube nogi i tłuste ramiona... Kochanie! Proszę cię, powiedz mi coś miłego, żebym się lepiej poczuła w nowym roku. - Eee... no... za to wzrok masz jak najbardziej w porządku!
 4. jasio

  Przychodzi ojciec Jasia i wkurzony odgłosami sąsiada mówi: - Ale ten nowy sąsiad się bawi z panienką, idę go uspokoić. A Jasio: - Mama chciała powiedzieć mu to samo. - I co powiedziała? - Nie wiem jeszcze nie wróciła.
 5. Życie po ślubie

  ja po ślubie czuję się znacznie lepiej niż przed, mój mąż bardzo wczuł się w swoją rolę i jestem naprawdę szczęśliwa.
 6. Dziecko w domu

  Ja jestem za tym żaby spędzać z dzieckiem maksimum swojego czasu. Dziecko bardzo to doceni. Bawiąc się z rodzicami uczy się od nich nowych rzeczy. Dlatego warto inwestować w zakup gier rodzinnych z Urwisa dzięki którym połączy się przyjemne z pożytecznym.
 7. Jaki Alkohol na wesele??

  my mieliśmy wódkę Żubrówkową Biała no i wina.
 8. my mieliśmy tego samego dnia, ja byłam w domu z moją świadkową a mój mąż zrobił sobie małe turnee ze swoim świadkiem po barach
 9. Z kim do ołtarza?

  ja poszłam z moim tatą, a co najlepsze to w ogóle nie było wcześniej ustalone. stałam pod kościołem już miałam wchodzić kiedy podbiegł mój tata wziął mnie pod rękę
 10. Podziękowania dla rodziców

  My zamówiliśmy kubki z dowcipami o małżeństwach i poduszki z tekstem podziękowań.
 11. Prezenty weselne

  myśmy dostali w prezencie grill elektryczny który się spalił przy pierwszym użyciu
 12. Jaki zegarek dla kobiety?

  Ja jako kobieta lubię zegarki z dużą tarczą i świecidełkami. Takie zegarki działają na mnie jak na srokę. Ale nic na to nie poradzę. Na stronie domodi.pl znalazłam dokładnie to, czego tak długo szukałam:
 13. Filmy, które polecacie

  ja myślałam o tym filmie "Królowa Lodu i Łowca"
 14. Dowcipy

  Mama się pyta Jasia: - Dlaczego płaczesz? - Bo mi się śniło, że szkoła się pali - Jasiu, nie płacz to tylko sen - No i dlatego płacze
 15. jasio

  W szkole: Kolega mówi do Jasia: -Wiesz znam fajny sposób na zarabianie pieniędzy -A Jasiu: Jaki? -Mów każdemu "Znam całą prawdę" Więc Jasiu idzie do domu i przychodzi do taty i mówi. -Znam całą prawdę Dostał od taty 50zł Idzie do mamy -Znam całą prawdę Mama lekko zaczerwieniona daje mu 50zł A Jasiu myśli: -Teraz wypróbuję to na kimś z poza rodziny Idzie patrzy listonosz A Jasiu na to znam całą prawdę. Listonosz uśmiecha się i mówi: -To chodź do mnie synku!