• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

agagwiazdeczka

Members
 • Content count

  2,211
 • Joined

 • Last visited

About agagwiazdeczka

Profile Information

 • Location Radom
 1. Dziecko- poród

  to powodzenia Małgorzata!!
 2. The Best

  byc może wiele zmienili i poprawili od roku 2011- nie wypowiadam się już dlatego w ich kwestii od roku powodzenia!
 3. Zespół BROADWAY BAND - opinie

  Wow ale ceny poszły do góry od 2,5 roku masakra
 4. Dziecko- poród

  ja tez bym się zaszczepiła i poczekała te 4m.. bo powikłania sa groźne a zarazić się można wszędzie nie tylko w przedszkolu.. co do Pani Moniki to zwolnienia w ciązy nie ma problemu ale przed ciążą? hm.. raczej nie ogólnie jako lekarza również polecam i rodzenie w Wawie też
 5. Dom weselny Walentynów

  owszem przystawki wybierają młodzi, ale jakoś wykonania i podania oraz ich ilość zależy juz od ekipy kucharzy. ciężko byłoby jeszcze dopytywać o wielkość salaterek pokoje- owszem wszystkiego na raz zrobić sie nie da. i tak powinno było sie mówić klientom przy zamawianiu sali, a nie obiecywać. obsługa- widocznie my trafiliśmy na mniej energiczną. trudno nasza strata. jak pisałam wielkość, wygląd itd sala na prawdę piękna.
 6. Dom weselny Walentynów

  bylam wczoraj.... hmm ciężko powiedzieć... dopiero 6 wesele na tej sali... totalny brak organizacji jeszcze.. sala przepiękna, nowoczesna jednak nie dokończona- brak obiecanych pokoi... jedzenie: dobre, jednak MAŁO!!! przystawek maluteńko i w maluśkich salaterkach czy półmiskach... nie zdążyłam zjeść ani jednej sałatki, gdyż było ich tak mało że 2 osoby wzięły po większej łyżce i BRAK! w szoku byłam jak zobaczyłam jajka przekrojone na pół i na tym plasterek łososia rzucony dosłownie! ot i to była 1 przystawka - taki przykład! no szok! jesli zmienią kuchnię i dopracują niedociągnięcia, sala będzie super!
 7. Dom weselny "BONIFACY" w Zakrzewie

  nie ma podjazdów niestety co bardzo utrudnia pobyt równiez mamom z wozkami
 8. Dom weselny "BONIFACY" w Zakrzewie

  byłam na tej sali w sobotę, zaznaczam że młodzi wynajmowali salę.. sala do najnowszych nie należy a więc i styl ma trochę starodawny i wystrój również, aczkolwiek jak dla mnie było przyjemnie, bardzo fajny kącik do wypicia drinka zjedzenia czegoś z wiejskiego stołu, duże łazienki, przed salą było gdzie posiedzieć itd. na mniejsze wesela do 120 osób jak najbardziej polecam na 10pkt daje 6pkt. acha i jest dodatkowa salka np. dla dzieci lub jak było w tym wypadku dla zespołu i kamerzysty i fotografa. bardzo fajne rozwiązanie .
 9. Magnum

  byłam w sobotę z tym zespołem na weselu- zespól nie przemęcza się, tak bym napisała- przerwy długie, przy stole żeby nie skłamać może 4 piosenki zagrali, trochę krótko. ale jeśli chodzi o śpiew to Panie bardzo fajnie, wczuwają się w rolę itd. panowie przy nich to są słabiutcy. ogólnie dużo szybkich numerów (czasem za dużo). ogólnie na 10pkt daje 6pkt.
 10. Hetman teraz Hipnoza

  Nie ma sprawy a zespół na prawdę bardzo dobry !
 11. Hetman teraz Hipnoza

  zespół bardzo fajny- różnorodna muzyka, przyspiewki, super saksofon. na 10pkt daje 8
 12. Amigo

  http://amigo.radom.pl/ teraz juz maja strone
 13. Restauracja/Hotel "Leśny dwór"

  jedzenie pyszne, wystroj super, jednakze klima niestety brak na tanecznej sali- to uwaga do wlascicieli aby o niej pomysleli, bo lało sie z nas litrami na 10 pkt, daje 8.
 14. przystawki na chrzciny

  witam, szukam kogoś do przygotowania chrzcin. konkretniej chodzi o przystawki plus obsługę gości w dniu imprezy. czekam na info.
 15. Organizacja wesel

  witaj szukam kogoś do przygotowania przystawek na chrzciny. prosze o kontakt