• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

renatenka

Members
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

About renatenka

Profile Information

 • Location RADOM
 1. nowa sala w radomiu

  http://www.hotelprymus.pl/pl/hotel/imprezy-okolicznosciowe,667.htm
 2. Sala Zajazd pod lipami

  Ja słyszała dobre opinie o jedzeniu od znajomych , ale nigdy tam nie byłam .
 3. nowa sala w radomiu

  Tobie chodzi o Hotel Prymus na Warszawskiej , z zewnątrz są ogłoszenia że robią wesela. Ale chyba tam nie było jeszcze wesel. Najlepiej pojedz tam i zapytaj to jest koło Kamaru i mc donalds.
 4. mlodapanna, raptem ni z gruszki ni z pietruszki bo już jest po ślubie i ją to już nie interere musi obronić ten dom weselny bo nie może na to patrzeć a najśmieszniejsze jest to że w przeciągu 2 dni od dyskusji na ten temat mlodapanna, masz idealne wyczucie czasu gratulacje za szybką interwencje !
 5. Wszyscy i wszędzie tu oskarżają konkurencje jak tylko jest negatywny post masakra !! Konkurencja oskarża konkurencje Ha Ha Ha
 6. Dworek Saski, Radom, ul. Limanowskiego 150

  thomass, po co Ci takie wiadomości już niedługo masz swoje wesele to napiszesz opinie. Nawet jak dowiesz się czegoś negatywnego to i tak już sali nie zmienisz ani nic nie zdziałasz .
 7. Cukiernia Królewska

  na ostanim weselu jakim była czyli w ubiegłym roku był tort od nich i powiem tak smak ok ale nie zachwycał. Najgorszy to był wygląd leżał na desce obdrapanej koloru drewna (tort koloru białego z czerwonymi różami) udekorowany tymi szlaczkami z bitej śmietany chyba. Szlaczki był z ubytkami krzywe opadające , wyglądał jakby sporą drogę przebył zanim trafiła na wesele. WYGLĄD NIECHLUJNY !
 8. proszę o pomoc ślub w plenerze

  goska2445, Dwór Zbożenna zobacz.
 9. proszę o pomoc ślub w plenerze

  Dziewczyny, uważam że ślub w plenerze nie ma nic wspólnego z domem weselny to to samo co by pojechać do kościoła czy pałacu ślubu. Mi by to nie przeszkadzało. goska2445, a jaki dom weselny wybrałaś ?
 10. proszę o pomoc ślub w plenerze

  Pałać Domaniowski lub U Kowala ja bym brała pod uwagę.
 11. 2014 :)

  Na Toruńskiej koło urzędu skarbowego jest sklep KM chyba tak sie nazywa
 12. 2014 :)

  Warto jechać do Maku w Kowali.
 13. Pudełka na ciasto.

  można kupić pewnie dużo ale lepiej pojechać wczesniej jak ze wszystkim
 14. Pudełka na ciasto.

  na tartacznej i skłodowskiej są pudełka
 15. 2014 :)

  w Maku są dobre i ręcznie dekorowane