• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

pasekodspodni

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Ciśnieniomierz dla babci

  Potrzebuję wybrać dla babci jakiś niedrogi i w miarę dokładny ciśnieniomierz. W sieci znalazłam sporo ofert i najbardziej w oko wpadło mi https://geratherm.pl/produkt/desktop/ ze względu na długi okres gwarancji i przystępną cenę. W sieci cisnieniomierze od tego producenta mają same pozytywne opinie, korzystał ktoś z forum może z nich?
 2. Dziecko w domu

  No niestety Mikołaj nie domaga finansowo - mamy ogólnoświatowy kryzys finansowy, elfy się zbuntowały i założyły związek zawodowy i rady nie ma trzeba sobie jakoś inaczej radzić. Dziękuje za linka - jeszcze dziś postaram się poprzeglądać co i jak.
 3. Dziecko w domu

  Wesoła to jeśli możesz, to doradź mi jakieś ciekawe miejsce z zabawkami itp. Świeta idą, a Św. Mikołaj nie ma pomysłu i zbyt dużego budżetu aby zaszaleć z zakupami.
 4. podróż poślubna w Polsce

  My mieliśmy podróż poślubną w PL nad morzem i nie żałujemy, chociaż były z tym drobne przeboje. I to jeszcze w powiększonym gronie bo zabraliśmy ze sobą nasze dwa pieski. Nie mieliśmy niestety z kim ich zostawić i uznaliśmy że łączone wakacje z psem i podróż poślubna są jak najbardziej ok. Trzeba było się jedynie zorientować na https://www.cbdzoe.pl/miejsca/ jak to tam wygląda z dostępnością miejsc. Czworonogi świetnie zajmowały się sobą, a ja moją drugą połówką.
 5. kamerzysta czy fotograf

  U nas w kościele był kamerzysta i fotograf, a na weselu już tylko fotograf
 6. Ślub cywilny poza urzędem stanu cywilnego

  Też tak sądzę chociaż osobiście braliśmy ślub w murach USC.
 7. Dziecko w domu

  Przebodźcowanie? To już chyba już mega wyjatkowa sytuacja.
 8. Pożyczka na wesele

  18 lat i już zawiązywać sobie finansowy stryczek na szyi - mega nieodpowiedzialność.
 9. Ze swojego wieczoru kawalerskiego niewielę pamietam Najlepszy dowód, że był udany. Dobrze, że miałem spoko kompanów to przynajmniej jestem pewien że zbytnich głupot nie odstawiłem