• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

martusia555

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. kucharka pani Alicja z Krzyszkowic

  Nie znam tej kucharki, ale jak będziesz szukać, możesz zasugerować korzystanie ze zdrowej żywności w przepisach, na pewno goście to docenią! Polecam Ci stronę http://vivio.pl/pl/, mają tam duży wybór i niskie ceny!
 2. Na co macie ochotę do jedzenia?

  Ja też uwielbiam czekolady, ale tym razem postanowiłam się wziąć za siebie i nie jeść żadnych słodyczy! Nie powiem, żeby było łatwo, ale pomaga mi https://www.cosdlazdrowia.pl/, gdzie dwa razy w miesiącu robię zakupy zdrowej żywności i korzystam z ich przepisów! Słodycze zamieniłam na suszone owoce.
 3. Prezent dla Młodych zamiast kwiatów

  Zależy oczywiście od młodych, ale myślę, że warto sprezentować im zdrową żywność, albo naturalne kosmetyki! Teraz bardzo dużo młodych ludzi zaczyna dbać o siebie, a na tej stronie: https://www.cosdlazdrowia.pl/ można dodatkowo poradzić się specjalistów. Może ułożą im, w ramach prezentu dietę? Ja bym się ucieszyła!
 4. Przedłużanie włosów

  Niepotrzebne jest przedłużanie włosów przed ślubem! Jeśli masz je słabe, może już teraz zacznij stosować olej arganowy na włosy, najlepiej http://vivio.pl/pl/ z tej strony. Na pewno poprawi Ci się wygląd twoich naturalnych! A dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które będziecie mogli wydać na podróż poślubną!
 5. Zdrowe odchudzanie przed ślubem

  Ustalmy, o każdej porze roku chce się wyglądać szczupło, nie tylko przed ślubem...Oprócz dużej dawki ruchu, czytałam kiedyś na takiej stronie http://vivio.pl/ , że warto też wprowadzić poprzez naturalne składniki i zdrową żywność stałe nawyki żywieniowe. Myślę, że faktycznie może to zadziałać.
 6. żywe płatki kwiatów do sypania

  ja bym na Twoim miejscu pomyślała już teraz o posadzeniu swoich kwiatów. Wyjdzie Ci zdecydowanie taniej, posadzisz, ile zechcesz, a na tej stronie http://florexpol.eu/366-hiacynty znalazłam naprawdę spory wybór! Aż sama się zdziwiłam. Są oczywiście też tulipany, narcyzy. Piękne, co?