• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Strzałka

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

 1. Fototapety do mieszkania

  Fototapety to nie są wcale takie duże pieniądze. Sami kilka miesięcy temu przy okazji remontu kupowaliśmy. Oczywiście za wymiar, przez Internet na http://tapetuj.pl/. Wykańczaliśmy za jednym zamachem 3 pomieszczania więc udało się też sporo zaoszczędzić zamawiając wszystko na raz.
 2. Erotyczny prezent na święta

  Heh nie wiem, czy chciałabym dostać od faceta pod choinkę taki np. wibrator⌠a jak będzie to rozpakowywać, wśród rodziny itd.? No średni pomysł chyba, że wręczacie sobie prezenty wcześniej, to wtedy wszystko dozwolone W każdym razie jakbym miała już powiedzieć, co chciałabym dostać z takichrzeczy, to może jakiś zestaw z opaską na oczy np.? Albo puchate kajdanki xDFajne są, te różowe szczególnie, no i sexy to jest
 3. Panele czy płytki podłogowe?

  Ja też wybieram panele i zgodze się z tym, że takie rozwiązanie byłoby dobre w łazience.
 4. Dziecko w domu

  Tak wiele razy już to słyszałam. I nadal nie jestem przekonana. Póki co wszystkie wcześniej wymienione przeze mnie rzeczy kupowałam w sklepach tradycyjnych. Na stanie mojego portfela odbiło się to w bardzo dużym stopniu.
 5. Dziecko w domu

  Zabawki edukacyjne to świetna sprawa, gdy nie te ceny przy większości akcesoriów.
 6. Lampiony szczęścia

  Aż tyle formalności? Nie wydaje mi się.
 7. podróż poślubna w Polsce

  Zagraniczna czy krajowa ważne, że z ukochaną osobą.
 8. Co sądzicie o praktykach za granicą?

  praktyki za granicą to fajna sprawa ze wzgledu, ze mozna ogarną jezyk dobrze
 9. Dziecko w domu

  Ciekawy temat. Ja swojemu dziecku czytam codziennie książki, tzn bajki i baśnie zważywszy na wiek. Poza tym czasem puszczam różne bajki dźwiękowe z płyty CD. Mamy też matę edukacyjną, na której spędzamy sporo czasu, a dziecko bardzo to lubi. Myślę, że kluczowe jest tu podejście rodzica do wychowania dziecka i każde dziecko można "zarazić" wiedzą. Im wcześniej tym lepiej. Dziecko ma wrodzoną chęć odkrywania świata i trzeba mu to umożliwić w jak najszerszym zakresie. Dbając oczywiście o jego bezpieczeństwo. Nauka przez zabawę - to jest prawidłowa metoda edukacji.
 10. licówki :)

  Zbyt droga inwestycja ale myślę, że mimo wszystko warto wydać te pieniądze.
 11. Wady depilacji laserowej

  Technika teraz jest tak rozwinięta, że wad praktycznie nie ma.
 12. Korzystaliście kiedyś z wróżek?

  Hehehe, nigdy. To dziecinada.