• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

franekk166

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About franekk166

Contact Methods

 • Website URL http://www.matysart.pl
 1. Tajlandia

  Słyszałem że podróż do Tajlandii wybiera wiele par młodych, podobno to świetny kraj dla turystów na spędzenie miesiąca miodowego. Ale z drugiej strony do daleki kraj i podróż trwa o wiele dłużej.
 2. włąsnoręcznie wykonane zaproszenia

  Własnoręcznie zrobione zaproszenia na pewno będą dużo ładniej wyglądały niż te kupione. Jeśli masz w rodzinie osobę uzdolnioną plastycznie to poproś ją o wykonanie tego.
 3. Dobry zespół na wesele

  Świetnym zespołem grającym na weselach jest zespół Na fali, podczas każdego występu są w pełni zaangażowani i wykazują się dużą energią. To zespół godny polecenia, w szczególności za bogaty repertuar. Na moje wesele z pewnością ich zamówię.
 4. Jaką ilość ciast zamówić?

  Oprócz jedzenia na wesele, zazwyczaj państwo młodzi rozdają część po weselu, dlatego trzeba to mieć na uwadzę i przygotować.
 5. co robic?

  Zawsze można kupić prezenty dla dziecka, trzeba wybrać tylko odpowedni sklep. W takich sklepach jest na prawdę ogromny wybór zabawek, więc jest w czym wybierać.
 6. Nowe ogrodzenie

  Wydaje mi się, że ogrodzenia plastikowe dość szybko mogą ulec uszkodzeniom. Ja postawiłbym na solidne ogrodzenia drewniane lub metalowe.
 7. Stół do masażu

  Jeśli kiedyś pracowałaś jako masażystka to masz szansę dostać dotację. Wydaję mi się, że spokojnie powinno starczyć pieniędzy na stół i inne niezbędne akcesoria. Dlatego warto się postarać.
 8. Fryzjer z dojazdem do domu

  Ja też rzadko słyszałem o takich fryzjerach co mogą dojechać do domu, obecnie to rzadkość. Jeśli ktoś zna to niech napisze na forum.