• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

gregorz111

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About gregorz111

Contact Methods

 • Website URL http://tonery.rdstudio.pl
 1. Anioły na szczudłach

  Anioły na szczudłach to świetna sprawa, sam widziałem coś takiego na żywo i też chciałbym mieć coś podobnego na własnym weselu. Wygląda to bardzo efektownie dlatego polecam.
 2. Biżuteria Swarovski

  Myślę że biżuteria to bardzo ważny element podczas ceremonii ślubnej, szczególnie u panny młodej. Dlatego warto kupić coś co będzie wyglądało ładniej i zapłacić trochę więcej. Zawsze potem można komuś odsprzedać.
 3. Paznokcie Ombre

  Jeśli myślisz o zrobieniu trwałych paznokci na wesele, to polecam zainteresować się lakierami hybrydowymi. Łatwo się je nakłada i zdejmuje dzięki czemu nie uszkadzają paznokcia. Lakier potrafi bardzo długo utrzymać się na paznokciu nawet do 3 tygodni. Zwykły lakier może zejść po 2, 3 dniach.
 4. Kościół

  Wielu ludzi poleca księdza Gizana. O innych księżach w Radomiu za wiele nie słyszałem.
 5. Gdzie kupić dobry materac?

  Kup materac z naturalną łuską gryczaną, dodatkowo jest bardzo dobry na schorzenia kręgosłupa. Można się na nim dobrze wyspać.
 6. Sala weselna Spacerowa Jedlińsk

  Najważniejsze, żeby sala była duża, a parking z wieloma miejscami parkingowymi. Menu zależy już od państwa młodych, ale jeśli obsługa jest fachowa to każde danie powinno byc dobre.