• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

alusia

Members
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. żywe płatki kwiatów do sypania

  Po prostu kup kwiaty i poobrywaj płatki. Myślę ,że 100 róż powinno wystarczyć.
 2. Witam 350 zł za 1 godzinę na terenie Radomia prywatna firma Szczepanowski.
 3. "Kwiaty od Agnieszki"

  Witam wszystkich Podaję numer telefonu i adres do pani Agnieszki tel. 600240110 adres Radom ul. Kard. Wyszyńskiego 12. Cenę to myślę, że każdy indywidualnie się dogada (ile osób tyle gustów i wymagań)
 4. [Fryz] [Kosm] "Afrodyta"

  Polecam salon a konkretnie Panią Agnieszkę (fryzura)
 5. U koleżanki filmował Pan Piotr a zdjęcia robił Pan Marcin. mnie się podobał film, zdjęcia też (szkoda że nie można zamieszczać)
 6. "Kwiaty od Agnieszki"

  Siedzę w pracy i czytam wszystkie posty nie zaglądałam od kilku miesięcy. U Pani Agnieszki szyby ciągle zaklejone.
 7. "Co łaska" czyli ile?

  Znajomi mówili że ich koleżanka brała ślub w kościele u O. Bernardyn i czytajcie uważnie ksiądz powiedział że sakramenty są za darmo, nie co łaska ale .... (zapłacili bo chcieli ale jak miło to było usłyszeć). Mówili że ksiądz który udzielał ślubu był super bardzo ładne kazanie. Tak chyba to powinno wyglądać wszędzie.
 8. We włosy tylko żywe kwiaty, takie jak w wiązance, a nie jakieś tam sztuczne. Fryzjerka musi je upiąc i bedzie ok.
 9. "Kwiaty od Agnieszki"

  Byłyśmy u Pani Agnieszki po umówieniu sie telefonicznie (w domu) w piątek porozmawiać i zobaczyć co nam zaproponuje. Pokazała nam wiązankę którą robiła na sobotę była śliczna (róża różowa, ekri z eustomą też ekri taki brudny róż i jakieś zielone kwiatuszki + kamienie. Pani Agnieszka mówiła, że dla tej pary robi jeszcze dekoracje kościoła ( w Cerekwi , samochód i dekoracje na stół przed Państwa młodych). Obejrzałyśmy katalogi i wstępnie wybrałyśmy wiązanki. Umówiłysmy się na kolejną wizytę jak zrobimy zdjęcia sukni to Pani Agnieszka jeszcze nam doradzi.
 10. Kamerzyści

  3000 to było za filmowanie i robienie zdjęć.
 11. Ceny

  Czy znajdziemy zepół do 3000 na 2012 rok (siostra wychodzi za mąż) tylko taki co gra a nie puszcza z komputera.
 12. Czy ktoś był, ciekawa jestem bo widziałam, że coś nowego tam sie otworzyło.
 13. "Kwiaty od Agnieszki"

  Nie wiedziałam, że to jeszcze tu jest (post pierwszy). mineły trzy lata i znów przygotowania do ślubu (nie mojego - siostry). Kwiaciarnia ta od Agnieszki z Prusa przeniosła sie na Staroopatowską (obok hali Feniks na ul. Śląskiej) jeszcze tam nie byłyśmy. Teraz to najpierw sala, suknia a na kwiaty mamy jeszcze czas.
 14. Kamerzyści

  Witam wszystkich Byłam z siostrą na targach ślubnych w MOSIR, ot tak zobaczyć czy coś się zmieniło od mojego ślubu w modzie ślubnej, bo teraz siostra wychodzi za mąż (w 2012 r.). Stwierdzam, że prawie to samo co 3 lata temu a nawet mniej wystawców. A miałam napisać o filmie nam filmowali i robili zdjęcia z mm studio. Film podobał sie i nadal się podoba. Nie było to tanio (3000) ale porównując do filmów znajomych to nie szkoda było wydać więcej.
 15. "Kwiaty od Agnieszki"

  Zamawiałam wiązankę dla mnie i starszej. Zrobiły cuda zresztą samochód też tam dekorowaliśmy. Obeszłam wiele kwiaciarni ale tam jakoś tak miło. Dziewczyny mają pojęcie o tym co robia potrafią doradzić i nie zdzierają. Telefon z wizytówki chyba aktualny 0600240110