• Ogłoszenia

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   04.11.2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

sylwia2222

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wódka na wesele 2016

  My zastanawiamy się nad wódką Starosta. W sumie to narzeczony bardziej jest za tą wódką ja bym wybrała sztumbrasa.
 2. Salon Sukien Ślubnych "Gracja"

  Ja również zamówiłam tam swoją suknie i jestem w szoku czytając te opinie. Byłam w tym salonie w sumie 3 razy. I za każdym razem Pani była uśmiechnięta i mogłam mierzyć suknie, które chciałam. Aż mnie dziwiła cierpliwość tej Pani bo tak nie zdecydowanej klientki to pewnie nie miała jak na razie jestem bardzo zadowolona zobaczymy jak współpraca będzie się układała dalej
 3. Nasze przygotowania 2016

  A możesz powiedzieć ile dokładnie kosztuje u Pani Uli makijaż na 2016 rok?
 4. Studio Camel

  Jenny pisz jak będziesz miała płytę! bo ja zaczynam panikować, że podpisałam z nimi umowę
 5. Studio Camel

  To nieźle mnie teraz wystraszyliście. my mamy z nimi podpisaną umowę na przyszły rok. Słuchajcie ale w umowie (przynajmniej mojej) jest napisane, że płyta i zdjęcia powinny być przekazane do 90 dni. Wydaje mi się, że powinni się wywiązywać w końcu to umowa i mogą im grozić konsekwencje prawne.
 6. Studio Camel

  Czy ktoś ma jakieś opinie o tym kamerzyście z tego sezonu weselnego?
 7. Kamila Patyna-make up

  macie jakiś kontakt do Kamili? orientujecie się jak to wygląda z terminami u niej?
 8. Fajerweki

  No wlaśnie, niestety tak bywa gdy nie jest zatrudniony pirotechnik. Jak brać fajerwerki to tylko z osobą, która się na tym zna. Słyszałam, że często firmy, które sprzedają fajerwerki organizują również pokaz. Tylko czy ktoś zna taką firmę w Radomiu?
 9. Fajerweki

  Z całym szacunkiem, ale pytałam jaki jest koszt zorganizowania pokazu fajerwerek, a nie o opinie czy warto czy nie
 10. Fajerweki

  Jest ktoś na forum kto mógł by polecić jakąś profesjonalną firmę, która zrobiła by pokaz fajerwerków na około 5 minut? orientuje się ktoś jaka była by cena?
 11. Video-Mix

  kiki ja sobie nie wyobrażam podpisania umowy bez narzeczonego. To w końcu nasze wesele a nie moje. Zdarza się tak, że czasami o coś zapomne dopytać to on pamięta. 6 dni to nie jest jakiś odległy termin. Mogli poczekać. Ich strata. Jeśli z innymi klientami będą postępować również tak po chamsku to skończy się ich dobra passa. agadam cieszę się, że chociaż ty zrozumiałaś o co mi chodzi Na szczęście są jeszcze porządne firmy np. Studio Camel
 12. Video-Mix

  Biznes biznesem przyzwoitość przyzwoitością, a tej firmie tego brakuje i tyle. Pan mógł zadzwonić skoro pojawił się ktoś inny bo my byliśmy pierwsi. Tak postępują uczciwi i przyzwoici ludzie. Wybierając fotografa czy kamerzystę jak najbardziej trzeba się zastanowić bo to pamiątka na całe życie.
 13. Video-Mix

  Niestety ze względu, że się mijaliśmy z narzeczonym w tygodniu umówiliśmy się dopiero na weekend. Czekaliśmy Na spotkanie 6 dni. Z żadną firmą czy to z salą czy z zespołem nie było sytuacji, a też się na odległe terminy umawialiśmy na spotkanie. Ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości mógł zadzwonić i powiedzieć, że jest ktoś inny chętny na nasz termin i czy się decydujemy czy nie, a nie w dniu spotkania a w zasadzie pół godziny przed umówionym spotkaniem dowiadujemy się, że termin nam przepadł. Tak się zwyczajnie nie robi.
 14. Video-Mix

  Kiki my się umówiliśmy właśnie na konkretny termin i konkretną godzinę i byliśmy zdecydowani bo nawet innego kamerzysty nie braliśmy pod uwage na dodatek, że był nasz termin wolny. Wstyd jak traktuje ta firma ludzi!