• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Natalia_2015

Members
 • Content count

  175
 • Joined

 • Last visited

 1. Polecam bardzo bardzo szczerze! Fantastycznie bawili gosci - do utraty tchu Polecam z czystym sercem. Ogromny repertuar, zero problemów z czymkolwiek. Swietne tańce integracyjne. No polecam, no
 2. SzafirStudio

  Po zrealizowanym zleceniu (juz jakiś czas temu, ale byliśmy w podróży poślubnej, przeprowadzka itp.nie mialam czasu na wystawienie pelnej wypowiedzi)- potwierdzam swoją opinię wyniesioną ze spotkań. Świetne zdjęcia, piękna fotoksiązka, panorama 360 nas bardzo zachwyciła. Film wałkuję do dziś . Cudowna pamiątka. Firma nie podnosi ceny pakietów przy braku zgody na publikacje wizerunku (nie chcemy wisieć nigdzie w sieci, prywatnych kont też nie mamy na żadnym portalu społecznościowym). Polecam wszystkim z czystym sumieniem, nie będziecie żałować. Początkowo nie chciałam filmu, na całe szczęście jednak wzieliśmy i foto i video. Szafir Studio - dziękuję za zrobienie dla nas tak fantastycznej pamiatki.
 3. Rolety do mieszkania. Gdzie kupić

  byle nie taparella na mickiewicza. chamowata obsluga, brak solidności i punktualnosci.
 4. Konto osobiste. gdzie

  mbank
 5. Jezeli podczas wizyt kontrolnych wartości RR masz w normie - nie musisz czesciej badać. jeżeli choć odrobine jest za wysokie badaj najlepiej codziennie. Gdyby zaczęła Cię boleć głowa u podstawy czaszki - pokaż się szybko lekarzowi.
 6. Todos - opinie

  na kogo sie zdecydowaliscie ?
 7. Todos - opinie

  PO fali pozytywów pisanych przez właściciela i makijażystkę z tej firmy - zaczęli wypowiadać się prawdziwi klienci, którzy niestety się zdecydowali na ich usługi. Zawiedzeni, zniesmaczeni. Kinia, na Twoim miejscu zmieniłabym fotografa. Makijazystka również rozczarowała juz niejedną Panią Młodą.
 8. SzafirStudio

  Po dołożeniu kilku dodatkowo płatnych opcji wyszło nas niecałe 4 tys za foto i video. bez dodatków koło 3 tys - nie pamiętam dokładnie, a nie mam teraz umowy w zasięgu ręki.
 9. Anioły na szczudłach

  ostatnio bylismy u znajomych na slubie, którzy własnie wynajęli takie anioły. fajna sprawa, wygląda to ciekawie. jednak u siebie nie chcielismy ich mieć.
 10. Paznokcie Ombre

  Byle nie nailtip w m1 (koło apartu) - robią bardzo nieprecyzyjnie. dziewczyny tam się zmieniają co chwile, reklamacje nie przechodzą, bo "pani ta juz tu nie pracuje".
 11. Cukiernie w Radomiu

  ja nie ryzykowałam i zamówiłam ciasta. piec umiem- ale w zakresie domowym, na zasadzie, że nawet jak się nie uda - to i tak zostanie pożarte :-)
 12. SzafirStudio

  Bardzo. Film to prawdziwe full hd, a nie hd ready. Gustownie zmontowane płyty. Zdjęcia bardzo w naszym stylu. My jesteśmy mega zadowoleni. piękna pamiątka na całe życie. Cała współpraca na bardzo wysokim poziomie. W watku 2015 wypowiadały się dziewczyny korzystające z ich usług, nie pamiętam nicków niestety.
 13. Dziecko- poród

  ogromne gratulacje Aneta!
 14. 2015

  interpretuj na opak - suknia będzie piękna! :-)
 15. Co na problemy z erekcją

  Warto uświadomic mężowi, ze macie obydwoje problem. Warto, abyscie razem poszli do specjalisty. Bez obwiniania którejkolwiek ze stron.