• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

oligator

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Dominik Jaworski

  Szczerze totalna porażka. Jedyne co zrobil to poczatek i koniec a reszta poucinana w polowie zdan w kosciele i piosenek na weselu. Zapowiadalo sie dobrze bo plyte dostalismy tydzien po weselu z tym że minęlo 3 mies a my nadal nie mamy dobrych plyt bo z kazda bylo cos nie tak a to przerywalo a to nie bylo pierwszej piosenki. Teraz nie odbiera telefonu. Wiec odradzam bez wahania pomimo tego ze zapowiadalo sie naprawde dobrze, ogladalismy film naprawde niezly ale w efekcie koncowym katastrofa. Człowiek nie podchodzi poważnie do tego co robi
 2. Dominik Jaworski

  2000 za zdjęcia i film
 3. Dominik Jaworski

  509892085 to numer do dominika. ostatecznie zdecydowaliśmy sie na niego zobaczymy jak to będzie wyglądało ale to dopiero za rok:)
 4. Dominik Jaworski

  Czy ktoś korzystał może z jego usług?
 5. [B'Art Foto] Bartłomiej Makarski

  hmm cenowo też ciekawie:) 3.5 tys za zdjęcia+film
 6. czy można dopisać do umowy wzmiankę co do picia alkoholu przez orkiestre ? i czy w przypadki nadużycia alkoholu przez nich jest możliwość niepłacenia?
 7. Zygzak

  Słyszał ktoś o zespole zygzak???
 8. U Kowala, Radom, ul. Owalna 12

  nie to jest sala w radomiu na ul.owalnej i nazywa się u kowala
 9. U Kowala, Radom, ul. Owalna 12

  zdobyłam namiary na ten dom weselny jest nowy bo otwarty dopiero w tamtym roku. nr tel. 3315786, 501509269. niestety nie można wynająć samej sali.
 10. U Kowala, Radom, ul. Owalna 12

  Dane podstawowe o sali: Interesuje mnie ta sala czy ktoś potrafi udzielić mi informacji o niej? czy ktoś tam miał wesele?