• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

kosek

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

About kosek

Contact Methods

 • Website URL http://www.wp.pl
 1. Piosenka dla rodziców

  Ja myślę nad jakąś prezentacją multimedialną ze zdjęciami + do tego podkład muzyczny.
 2. Witajcie , dowiedziałem się że znajomi którzy za 2 miesiące biorą ślub chcą mieć wystrój hiacyntami na weselu, spotkaliście się już żeby ktoś tak miał ? Wyglądałoby tak że takie ładnie ozdobione doniczki stałyby gdzieś pewnie na parapetach.Poczytałem trochę o nich na http://www.twojekwiaty.pl/blog/hiacynty-w-doniczce-jak-je-sadzic-i-pielegnowac/ i w sumie są bardzo ładne i w ozdobnej doniczce będą się super prezentować, kolorowe ożywią to miejsce. Ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie.
 3. 2014 :)

  malgorzatka1986, a jaka cena za takie obrączki ?
 4. Witajcie , ciocia miała cukrzycę ciążową , martwiła się o to co może a czego nie może jeść podczas choroby i że dziecko będzie chore , po konsultacji z lekarzem postanowiła skorzystać z diety http://babyonline.pl/cukrzyca-ciazowa-dieta-przy-cukrzycy-w-ciazy,choroby-w-ciazy-artykul,5100,r1p1.html , dziecko urodziło się zdrowe i całe szczęście , da się temu zapobiec tylko trzeba od razu zacząć działać.
 5. Alkohol na wesele

  Ile byście kupili na wesele + poprawiny , czy 1l to odpowiednia ilość na osobę na te dwa dni ?
 6. Dziecko- poród

  Moja znajoma w ciąży znalazła bardzo fajny : http://babyonline.pl/kalkulator-tygodnia-ciazy.html , pomogło jej to dokładniej ustalić tydzień oraz lepiej przejść przez ten piękny czas
 7. Ja również tradycyjnie , wydaje mi się że wiele osób ( myślę o starszych osobach ) mogą nie być zadowolone z takich zaproszeń. Znam rodzinę i wiem że mogliby coś powiedzieć że takie nowoczesne itp. poza tym nie podobają mi się zbytnio.
 8. Pudełka na ciasto.

  a nie możesz zamówić z allegro skoro tutaj nikt nie wie czy nie pisze ?
 9. Bańki mydlane i taniec w chmurach

  Nie myślałem o tego typu atrakcjach ale ciekawy pomysł
 10. Przywitaj się

  Witam wszystkich serdecznie