• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Majka

Administrators
 • Content count

  450
 • Joined

 • Last visited

About Majka

 • Rank
  Administrator

Contact Methods

 • AIM 7021432
 • Website URL http://weseleradom.pl

Profile Information

 • Gender Kobieta
 • Location Radom

Grupa

 • Firma / Osoba prywatna Przedstawiciel firmy
 1. Powoli ogarniamy się po urlopie:)
 2. Dziecko- poród

  http://radomnews.pl/index.php?id=newsmore&nr=7790
 3. Fale Dunaju

  Ta masa budyniowa? Ale ścięła czyli zważyła? Można próbować ratować chwilę podgrzewając w kąpieli wodnej i potem miksować. Kilka razy mi się udało, ale żeby się nie ważyło wszystkie składniki muszą mieć tę samą temperaturę.
 4. The Best

  http://weseleradom.pl/the-best-vt1849.htm tu jest temat, ten zamykam.
 5. Dziecko- poród

  A tu druga strona: http://wzzw.wordpress.com/2013/01/06/dlaczego-nie-daje-owsiakowi-argumenty-w-punktach/
 6. Pierwszy taniec

  U nas była "Niebieska piosenka":)
 7. Dziecko- poród

  Na Narutowicza trzymają się dyżurów, na Józefowie do porodu przyjmują zawsze.
 8. Dziecko- poród

  Ja urodziłam we wtorek. Udało się naturalnie, czy raczej drogami natury, bo podawali mi oxytocynę na wywołanie. Rodziłam na Józefowie i jestem bardzo zadowolona. A sam poród poszedł wyjątkowo sprawnie, czym byłam bardziej zdziwiona, niż tym że mamy synka (lekarz mówił o dziewczynce). A Krzyś jest uroczy:)
 9. Dziecko- poród

  Na wzdęcia nie pomogę, przy Jaśku nie mieliśmy tego problemu, zobaczymy jak będzie teraz. Ja mam 4 tygodnie do terminu. Wczoraj wyszłam ze szpitala na własne żądanie. Trafiłam tam trzy tygodnie temu z podejrzeniem odpływających wód płodowych. Dostałam dwie dawki leku na rozwój płuc u dziecka, z wodami okazał się jakiś fałszywy alarm, nic więcej się nie działo. Ale miałam podwyższone CRP i trzymali mnie 3 tygodnie na antybiotykach. Po dwóch tygodniach mąż mi znalazł kalendarz z 2011 roku, bo wtedy też leżałam na patologii ciąży z Jasiem i też z tym CRP ciągle był problem. Wtedy najpierw podawali Biofuroksym, nie pomagało. Potem Amotax, CRP rosło. Znów wrócili do Biofuroksymu i wtedy dopiero dostałam Rovamycynę i ona zadziałała. Tym razem po tygodniu Biofuroksymu i tygodniu Amotaksu od razu im powiedziałam żeby próbowali z Roamycyną. Zaczęło spadać... tyle że dowiedziałam się że mnie nie puszczą już bo mam mało czasu do terminu (4 tygodnie). Chcieli mi wyznaczyć termin cesarki na koniec 39 tygodnia, ale jak się dowiedziałam że nie ma przeciwwskazań do naturalnego, jedynie to że wtedy była cesarka to się dziwili że chcę naturalnie próbować... I zdecydowaliśmy z mężem (dzwoniłam też do mojego lekarza) że wychodzę na żądanie, bo leżąc tam, jedząc te leki powstrzymujące skurcze (profilaktycznie, bo żadnych nie miałam) to nigdy mi się tam poród naturalnie nie zacznie. A dla mnie jest różnica czy siedzę tam zamknięta czy mogę być w domu z rodziną. Do tego miałam wrażenie, że i tak wymyślą jakikolwiek powód by mi zrobić cesarkę, więc musiałam się ewakuować A od mojego lekarza wieczorem wczoraj na wizycie jeszcze się dowiedziałam, że więcej antybiotyków mam nie brać, bo takie CRP jak miałam to w ciąży normalne, bo są inne normy, a Fenoterol na skurcze to już 10 lat temu przestano podawać bo ma zły wpływ na dziecko... Tak, że nie mam za miłych doświadczeń już drugi raz z leżenia na patologii ciąży na Narutowicza. Wtedy leżałam 6 tygodni, teraz 3. Fakt, sam obiekt jest ładny, sale dwuosobowe z łazienkami. Ale kadra ta sama co wtedy, metody leczenia (w moim przypadku trzymania na oddziale) takie same... Teraz czekam na poród, może uda się naturalnie:)
 10. Sala weselna Atut

  http://weseleradom.pl/atut-radom-ulgebarzewska-11-vt100.htm temat o tej sali już istnieje, link powyżej. Tu zamykam.
 11. Dziecko- poród

  meg0906, Gratuluję córki! Ale przejść w szpitalu współczuję, jak bym słyszała siebie jakieś 2 lata temu. Trochę mi stracha napędziłaś... ja już niedługo będę mieć powtórkę...
 12. HIPNOZA

  http://weseleradom.pl/hetman-teraz-hipnoza-vt827.htm tu jest temat, ten zamykam.
 13. Dziecko- poród

  Ja tym razem byłam w 7. Też już z wynikami beta hCG. Generalnie mało lekarza interesowały:) Wcześniej wiem, że nie ma co się wybierać bo nawet na USG to niewiele zobaczyć można...
 14. Dziecko- poród

  Ja przez te upały jakoś mało sił mam. Tez już czekam, żeby trochę chłodniej było, bo nawet na dłuższy spacer z Jaśkiem wyjść mi się nie chce. Zresztą on też na nic sił nie ma, kawałek przejdzie i woła "nie mam siły":) a na ręce go nie wezmę... Jestem w 29 tygodniu, cieszę się że nie muszę leżeć jeszcze, poprzednim razem leżałam od 26 tygodnia bo miałam rozwarcie, na razie tylko mi się wszystko skróciło, ale czas leci więc jest coraz bezpieczniej. Zresztą lekarz też dość spokojnie podchodzi do tego, bo wtedy z rozwarciem chodziłam a poród jakoś nie postępował nawet jak już się zaczął w terminie:)
 15. Dziecko- poród

  Mi jeszcze bardzo pasowało zakładać małemu półśpiochy. Jakieś body i półśpiochy i było mu wygodnie a przy przewijaniu też dobrze się zdejmowało i zakładało. Ale od momentu raczkowania przestało działać, bo po jednym dniu były dziury na palcach:)