• Ogłoszenia

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   04.11.2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

niteczka

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Prezent dla Młodych zamiast kwiatów

  Pomysłów jest wiele. Zamiast kwiatków można kupić książkę, butelkę wina, karmę dla piesków, lub kupon lotto (już kilka razy się z tym spotkałam, że młodzi sami sobie taki prezent zażyczyli). A na ostatnim weselu na którym byłam młodzi chcieli dostać od każdego jakąś filiżankę, szklaneczkę ozdobną itp. My kupiliśmy stylową porcelanę do kawy: http://www.konesso.pl/pol_m_Porcelana-i-szklo-519.html Według mnie też fajny pomysł pod warunkiem, że mamy gdzie trzymać tyle filiżanek.
 2. Salaterki czekoladowe

  Ciekawym pomysłem z którym się ostatnio spotkałam były czekoladowe salaterki w których zostały podane gościom lody. Oprócz tego szampana piliśmy w czekoladowych likierówkach. Tu możecie zobaczyć: http://www.slodkiswiat.com.pl Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?
 3. Witajcie. Zostałam zaproszona na wesele, gdzie Para Młoda zamiast kwiatów zażyczyła sobie jakieś szklane ozdoby do domu. Wiem, że jeśli kupię wazon, bądź zwykły kryształ to taki prezent może się powtórzyć i to nie raz. Co sądzicie o tym, aby zamówić im statuetkę z grawerem (coś jak tutaj: http://www.crystalcity.pl/produkt/piekna_statuetka_splecione_serca_3d ) i wygrawerować tam życzenia?
 4. Musznik, czy krawat?

  Czy wasz mąż/ przyszły mąż na waszym weselu miał/ będzie miał musznik, czy krawat? A może po prostu muszkę? Jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie? Pytam, gdyż ostatnio na weselu gdy wspomniałam o muszniku to kilka osób się zapytało "a co to takiego"? Uważałam, że musznik na weselu dla Pana Młodego to już chyba obowiązek, a tu nagle mnie uświadomiono, że nie wszyscy wiedzą co to jest (dla nie wtajemniczonych: musznik ślubny ). Czy faktycznie nadal pozostajemy przy standardowych krawatach, czy może jednak te muszniki do was przemawiają? jak jest/ było/ będzie u was?
 5. Podziękowania dla rodziców

  A u nas na weselu rodzice dostali kosze z kwiatami. Jednak gdy już mieliśmy zdjęcia z wesele zrobiliśmy im w podziękowaniu fotoksiążkę (coś jak tu: http://www.efotoksiazka.pl/galeria ), która zawierała zdjęcia od dzieciństwa do dnia wesela. Oczywiście z dedykacją, że jest to podziękowanie itp. Bardzo się wtedy wzruszyli ...
 6. Puszczanie motyli na weselu

  Motlki wydają się ciekawym pomysłem .... ale sama bym się nie zdecydowała na coś takiego. Wolałam pozostać przy tradycji i po prostu zostać "zasypana" grosikami.
 7. Prezenty weselne

  Ja na swoimweselu dostałam głównie kasę, ale kilka prezentów też się trafiło: grill, robot kuchenny, parowar, zestaw filirzanek, zestaw sztućców, komplet talezy obiadowych. Ogólnie byliśmy zadowoleni.
 8. Poszukuję zespołu na 16 sierpnia 2014 roku

  Ja Ci mogę polecić zespół Remedium z Radomia. Tu można ich posłuchać: http://www.remedium.radom.pl/Demo_muzyczne.html Grali na moim weselu i u mojej kuzynki. Mają świetnego wodzireja, który potrafi porwać ludzi do zabawy. Poza tym wszystko można było z nimi dogadać i mogę powiedzieć, że mogłam odczuć, że to ja i mój mąż jesteśmy w tym dniu najważniejsi, a nie kto inny. Nie narzucają swojego zdania itp., mają stosowne zabawy, ustalają każdy szczegól (jakie piosenki, czy będą babcie, dziadkowie - żeby nie było tak, że kogoś wywołają, a tu się okaże, że tej osoby nie ma już wśród nas itp., poza tym uzgadniają nawet jakie zabawy mogą być, czy Młodzi mają jakieś szczególne życzenia itp.)
 9. Nasze Pupile :)

  Ja mam pieska imieniem Laki, oraz 4 koty ;p
 10. Witam wszystkich :)

  Witam wszystkich na forum.