• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Qlka

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Paznokcie Ombre

  Dziewczyny, gdzie w Radomiu zrobię ładne paznokcie ombre? Dzięki za wszelkie informacje!
 2. Atelier Christian, ul. Kilińskiego 21

  Robiłam próbną fryzurę u Pani Iwonki-wyszło ekstra dlatego zdecydowałam się na czesanie u niej w dniu ślubu. Cena bardzo przystępna-zapłaciłam 60zł. Polecam serdecznie!
 3. Restauracja Pasja

  Czy ktoś organizował ostatnio wesele w Pasji i mógłby się podzielić opinią? Chodzi mi głównie o salę do tańczenia po dobudowie pieca na pizze. Czy nie jest za mało miejsca....?
 4. Nauki przedmałżeńskie

  Ja byłam u Brata Alberta na Prędocinku. Było super! Pani, która prowadzi bardzo sympatyczna i kontaktowa
 5. Witam bardzo serdecznie! Mam problem z dekoracją kościoła. Pani Bogusia, którą polecił nam ksiądz ma ten termin zajęty i teraz nie bardzo wiem, kto ma kościół ustroić. Może któraś z dziewczyn bierze ślub w tym terminie na Prędocinku i już coś ustaliła bądź ma ślub w innym terminie i może coś doradzić... Pozdrawiam!
 6. Dni skupienia

  My też musimy odbyć dni skupienia, więc jest to kwestia księdza i parafii. Ale nie jest to częsta praktyka.... Z tego co się orientowałam to dni skupienia można odbyć w Sanktuarium np. w Starej Błotnicy. Trzeba tylko sprawdzić terminy, czy akurat przed sierpniem się takie dni skupienia odbywają.
 7. Sala weselna w Mleczkowie

  Osobiście nie byłam, ale sala faktycznie piękna Na facebooku wpisz sobie Hotel Karo- to jest ta strona