• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

kinia

Members
 • Content count

  258
 • Joined

 • Last visited

About kinia

Profile Information

 • Location Radom
 1. sprzedam kombinezony do chrztu http://allegro.pl/kombinezony-spiworki-na-chrzest-blizniaki-i3899250949.html
 2. Dziecko- poród

  nie otwiera się
 3. Dziecko- poród

  kasiek i ja_ot_tak mają rację... W Warszawie nikt za nas nie urodzi a my nie będziemy leżały i popijały herbatkę, tak samo wszędzie można trafić na mendowatą położną i w Warszawie i w Radomiu, a standard już chyba też tak bardzo nie odbiega od tamtejszych szpitali. Wszędzie zdarzają się powikłania w trakcie porodu. Mam znajomą, która się podniecała porodem w Wawie a jak jej wody odeszły to w strachu po 20 minutach siedziała na Józefowie
 4. Dziecko- poród

  No i tak z ciekawości zapytam, zamierzasz gnać do Wawy 2 godziny w momencie gdy się zacznie akcja porodowa, odejdą wody, w skurczach itp? Ja sobie tego jakoś nie wyobrażam. I jak sama ocenisz czy jest zagrożenie życia czy zdrowia, żeby wiedzieć czy masz czas na dojazd i całą resztę?
 5. Dziecko- poród

  Ja mam porównanie obu radomskich szpitali, bo rodziłam i w jednym i drugim, chociaż na Tochtermana prawie 3 lata temu i bardziej polecam Józefów, ale to moje subiektywne zdanie. A z tym rodzeniem wg dyżurów to jest tak jak pisze Majka.
 6. Dziecko- poród

  On też na Focha przyjmuje. Ma dyżury w soboty. Bierze też 250zł, ja zapłaciłam 300zł bo bliźniaki i 2 dzieci badał. Ale płaciłam nie jemu osobiście tylko tam u tej pani, która zapisuje, więc ceny mają chyba ustalone takie same.
 7. Dziecko- poród

  Ja też mogę polecić Grzesiaka, u niego robiłam USG połówkowe. Jest bardzo miły, wszystko mówi, byłam z mężem, wszystko na wysokim poziomie. W trakcie USG zrobiło mi się słabo (nie mogłam leżeć długo na brzuchu, tak na mnie bliźniaki naciskały), więc od razu zareagował, powiedział jak się ułożyć, żeby było ok itd. Na prawdę mile wspominam. Przynajmniej wiem za co zapłaciłam tyle kasy, bo było warto. Dzieci dokładnie zbadane, płytka, zdjęcia a ja spokojna i zadowolona poszłam do domu.
 8. Folwark Bancer

  Mają już stronę http://www.folwark-bancer.pl/about-us/
 9. Dziecko- poród

  To i ja się pochwalę 4.10 urodziły się moje bliźniaki
 10. Dziecko- poród

  Mój mały też był na piersi, nie zawsze odbijał mimo długiego trzymania w pionie, klepania po pleckach itp. i niestety miał kolki do 3 miesiąca... Ale podobno dzieci nie zawsze odbijają a kolek nie mają, więc nie wiem czy to jest reguła.
 11. Dziecko- poród

  Jeśli chodzi o spodnie jeansowe to ja kupowałam w h&m, mają spory wybór, modele jak nie ciążowe tylko ten pas doszyty. A getry/legginsy to kupowałam zwykłe.
 12. Dziecko- poród

  Ja robiłam na Focha w 20tc jako USG połówkowe, koszt 250zł (z tym, że ja za bliźnięta zapłaciłam 300zł).
 13. Dziecko- poród

  Najlepiej się zrelaksuj i odpocznij przed godziną "0", będziesz potrzebowała siły
 14. Dziecko- poród

  Wszystko dobrze Ci się wydaje, na macierzyński przechodzi się z dniem porodu, trzeba dostarczyć do pracy akt urodzenia dziecka. Jeśli urodzisz po 19.08 to za te dni powinnaś donieść zwolnienie, z tym że czytałam że nie może go wystawić lekarz prowadzący ciążę, bo jest jeszcze coś takiego jak macierzyński przed porodem, no ale po co go tracić, jak później się przyda.
 15. Dziecko- poród

  Ja w 6 tc, już z wynikami Beta hcg wskazującymi na ciążę.