• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

ynos89

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ynos89

 1. Niestety nie doradze Ci w kwestii wyboru rolet wewnętrznych, bo nie mam takich w domu. Nie przepadam za takimi rozwiązaniami i uważam że o wiele praktyczniejsze i także trwalsze są rolety zewnętrzne. Aktualnie posiadam takie klasyczne rolety zewnętrzne, ale rozważam zakup rolet z ruchomymi lamelami z tej oferty http://www.grako.pl/pl/offer/activ-home . Ktoś z Was ma te produkty?
 2. Wieczór panieński

  Dziewczyny, a co sądzicie o wieczorze panieńskim w spa? Pytam, bo akurat mam do zorganizowania wieczór panieński swojej przyjaciółki i rozważam zorganizowanie go własnie w spa. Przeszukałam już nawet sporo ofert w Trójmieście i najbardziej zainteresowała mnie ta oferta https://quadrille.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/ . Możecie na nią zerknac i napisać mi co o niej sądzici?
 3. podróż poślubna w Polsce

  Swoją podróż poślubną chcę spędzić w Trójmieście i szukam dobrej oferty noclegu. Przeglądałam sporo ofert hoteli, pencjonatów a także kwater prywatnych i prawdę mówiąc zaskoczyły mnie bardzo wysokie ceny w większości tych miejsc. Tak na prawdę tutaj https://quadrille.pl/ znalazłam w miarę przystępną ofertę cenową przy dość wysokim standardzie. Może kojarzycie to miejsce?
 4. Pierścionek zaręczynowy

  Zgadzam się, pierścionek powinien znajdować się na palcu, a nie w pudełeczku. Ja swój noszę na palcu serdecznym prawej ręki, tak jak większość z was. Oczywiście na którym palcu go nosisz jest mało istotne, gdyż powinnaś czuć się przede wszystkim komfortowo. Może rozwiniemy wątek i pochwalicie się jakie pierścionki dostałyście od swoich facetów? Ja dostałam przepiękny złoty pierścionek z diamentami - https://aclari.pl/static/p/272/pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-aimor-fuego-0,53ct-p0488zb-3530.jpg
 5. Niedobór witaminy D3

  Głównym źródłem witaminy D jest światło słoneczne - ok. 80 proc. tego związku powstaje w skórze pod wpływem słońca. Niestety położenia geograficzne i klimat Polski sprawiają, że synteza skórna zachodzi jedynie od końca kwietnia do początku września i to tylko w dni słoneczne. Warunkiem koniecznym do wytworzenia się witaminy D w skórze jest przebywanie na słońcu przez co najmniej kwadrans i odsłonięcie min. 20 proc. powierzchni ciała.
 6. Jaką wodę pijecie

  KINGA PIEINSKA to naturalna woda mineralna pochodząca z podziemnych źródeł. Takie wody są najbardziej wartościowe zawierają wiele minerałów, są odizolowane geologicznie od zanieczyszczeń, mają zawsze ten sam skład chemiczny. Kinga jest smaczna, biologicznie czysta, niskosodowa. Ta ostatnia cecha jest bardzo ważna, bo oznacza, że woda zawiera minimalną ilość sodu i chlorków, mających negatywny wpływ na przebieg procesów, zachodzących w ludzkim organizmie.
 7. Prezenty na święta dla pracowników

  Rutynowe darowanie bonów na zakupy czy koszy pełnych słodyczy może być odebrane jako przejaw lenistwa i braku pomysłowości. Większość pracowników nie patrzy przychylnie także na wręczanie gadżetów firmowych. Warto przekonać się do zmiany i zastąpienia świątecznych gadżetów upominkiem, który zapewni rozrywkę oraz niezapomniane wrażenia. Bez kłopotu dobierzemy je do preferencji pracowników. Odważnym zapewnijmy motoryzacyjną przygodę lub podniebne atrakcje.