• Ogłoszenia

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   04.11.2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

ramba

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ramba

Informacje o profilu

 • Płeć Kobieta

Grupa

 • Firma / Osoba prywatna Osoba prywatna
 1. Wiadomo, że najlepsze efekty przynosi regularna higiena, dbałość od najmłodszych lat. Ja nie przepadam za pastami z fluorem, bo strasznie wysuszają usta, natrafiłam ostatnią na taką smakową coca-colową pastę dla dzieci i muszę powiedzieć, że bardzo fajna sprawa! Dzieciakom bardzo pasuje, lubią myć zęby i mają już wypracowany dobry nawyk. Warto uczyć od samego początku.
 2. Ja bym sprezentowała mężowi zapach, który doprowadza mnie do szaleństwa Uwielbiam, gdy facet pachnie mega męsko, a i jemu na pewno będzie miło, gdy co chwilę będziesz przychodziła i się w niego wtulała, żeby powąchać finezyjne nuty Ja tak miałam z perfumami Kenzo - jedno psiknięcie i przepadłam. Facet był wniebowzięty
 3. A ja właśnie się boję, ze by było ZBYT ciepło. Temperatury powyżej 25 stopni są dla mnie ciężkie do wytrzymania.
 4. Ja sie zastanawiam jeszcze... Portugalia, może jakieś urokliwe miasteczko w Hiszpanii bez tony turystów? Trzeba się zastanowić.
 5. Ja poszukuję prosty, klasycznych ale nie zaokrąglanych tylko ostrych na krawędziach. Narazie bezowocnie
 6. Ile dzieci jest Pani w stanie jednocześnie zabawić? Chodzi mi oczywiście o bezpieczeństwo maluchów.
 7. O, ciekawa ta strona.
 8. Ja chodzę do fryzjerki na Solcu - ceny konkurencyjne (farbowanie i strzyżenie 140zł), miła obsługa i rzetelna ocena struktury włosów i podanie propozycji fryzur, w których będzie się wyglądało atrakcyjnie. Warto!
 9. Jeśli budżet jest taki, że można kupić coś nam odpowiadającego z salonu, no to pewnie, że nowy! Jeśli kasa jest ograniczeniem, no to na cuda nie ma co liczyć - tylko rynek wtórny. Ja bym robiła wszystko, żeby kupić nowy, mieć go jako pierwszy właściciel, nie myśleć, kto tu wcześniej siedział, co robił itp. No i kwestia bezawaryjności.
 10. Poprzeglądaj swoje zdjęcia, na których masz zarówno kręcone jak i proste włosy. Jeśli nie masz takich opcji, to jest jeszcze czas, żeby takie zrobić na szybko, nawet telefonem. I sprawdź, w których się sobie bardziej podobasz
 11. W sumie racja, tych tradycyjnych ciast je się coraz mniej. W sumie ciekawe rozwiązanie, muszę się poważnie zastanowić nad taką propozycją
 12. Na pewno nie ma sensu iść na informatykę tylko dlatego, że to przyszłościowy kierunek, a nam z matematyką zdecydowanie nie po drodze. Warto patrzeć szerzej na każdy kierunek studiów. Po filologii to nie tylko posada nauczyciela wchodzi w grę, lecz mnóstwo innych (media, tłumaczenia, redakcja, wydawnictwo), tak samo w technicznych czy finansowych. Warto być otwartym na nowe możliwości i sposobności.
 13. Co można to w lodówce, a reszta w dolnej szafce w kuchni.
 14. Interstellar, The Jumper, Now you see me. Bardzo fajne filmy!
 15. Ja kieruję się tylko jedną rzeczy - czy zdjęcia, które robi są piękne. Nie poprawne, dobre, pamiątkowe i sztampowe, tylko właśnie piękne i zapierające dech w piersiach. A więc żadnych pozowanych i sztywnych ze sztucznymi uśmiechami, ale pełne pasji i wewnętrznych uczuć. Naprawdę, natrafiłam na portfolio kilku fotografów, którzy każde zdjęcie moga opatrzyć jakimś czułym komentarzem. I o to mi chodzi.