• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

portaka

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

 1. Przygotowania 2013

  Miniek, na pewno się nie zmarnuje
 2. PAŁAC DOMANIOWSKI

  Jaro555 z moich doświadczeń podczas poszukiwania sali weselnej wynika, że to ja z narzeczonym decyduje o takich rzeczach. To przecież zależy od osobistych preferencji, szczególnie w przypadku wysokiej ceny
 3. Bardzo odważne suknie

  Są O B R Z Y D L I W E!
 4. PAŁAC DOMANIOWSKI

  Teraz coraz częściej można spotkać się z taka sytuacją, że nie ma jedzenia na stole. Mi się to podoba - i tak nigdy nikt nie ja tych zakurzonych schabów w galarecie i wygląda to bardzo elegancko.
 5. Dowcipy małżeńskie

  Mąż pyta żonę: - Kochanie co byś zrobiła gdybym wygrał w totka? - Wzięłabym połowę wygranej i odeszła od ciebie - oświadcza żona. - Trafiłem trójkę, masz osiem złotych i won! - odpowiada mąż.
 6. Dekoracja mojej sali

  A mi kompletnie nie podoba się, jak na stole stoi jedzenie. Tych sałatek i przekąsek i tak nikt nie je i wygląda to mało elegancko..
 7. PAŁAC DOMANIOWSKI

  Faktycznie, Pałac spisuje się na medal, wnętrze są piękne, jedzenie bardzo smaczne i obsługa sympatyczna i uczynna Reportaż ze ślubu w Pałacu z przepięknymi zdjęciami znalazłam tutaj: http://dr5000.com/2012/10/05/karolina-i-tomasz-reportaz-slubny/
 8. Pomysły na winietki

  Krzesłko faktycznie super, ale ja chciałabym żeby to nie była typowa papierowa winietka tylko jednocześnie upominek, który goście mogą ze sobą zabrać na pamiątkę.
 9. Oczywiście, że nie chce robić czegoś tylko dlatego, że wypada. Chodziło mi tylko o to, że chciałabym poznać Wasze zdanie, żeby potem nie okazało się że tylko ja tak myślałam i jednak nie wyszło to dobrze Ale skoro tak mówicie to skłaniam się ku opcji własnego auta
 10. Pomysły na winietki

  Szukam ciekawych inspiracji na winietki na stołach informujące o tym który gość gdzie siedzi. Spotkałam się już z czekoladkami, wizytówkami ze zdjęciem Państwa młodych czy małymi słoiczkami z miodem, ale szukam czegoś eleganckiego, a równocześnie ciekawego. Macie jakieś pomysły?
 11. Dziewczyny, a jak Wy zapatrujecie się na ten temat? Na początku pomyślałam, że najlepiej czułabym się we własnym samochodzie, ale teraz zastanawiam się jednak czy nie jest to troszkę passe teraz gdy pary młode prześcigają się w coraz to ciekawszych pomysłach? Czy warto dopłacać za wynajęcie samochodu?