• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

sabrina

Members
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

About sabrina

Profile Information

 • Gender Kobieta
 • Location Białobrzegi
 • Data ślubu 07/01/2017

Grupa

 • Firma / Osoba prywatna Osoba prywatna
 1. Czy warto kupować mieszkanie nad morzem

  Myślę że warto kupić apartament inwestycyjny na osiedlu Modern Tower. Można tam liczyć na pewny zysk bo osiedle ma dogodną lokalizację, jest blisko do morza i terenów rekreacyjnych a to się bardzo liczy w dzisiejszych czasach
 2. Czy kupujecie w sklepach internetowych?

  Ja wolałam zawsze stacjonarne zakupy i chociaż pandemia zmusiła mnie nie raz do zamawiania w necie to jednak lubię wyskoczyć do M1 na zakupy, połazić, pooglądać, przymierzać, wiadomo jak to kobieta. A teraz też się wybieram bo trwa akcja Kasa za metki! Można dostać karty podarunkowe na ekstra zakupy
 3. Zdrowe odchudzanie przed ślubem

  To prawda, ale mnie entuzjazmem do zdrowego żywienia zaraziła moja dietetyk Ela Horba z Sokółki, która udziela także porad online, to świetna specjalistka w zakresie żywienia i ma ukończone nawet studia w tym kierunku a zdrowy styl życia to także jej hobby
 4. Wybór ogrodzenia do domu

  Ja mam ogrodzenie modułowe Joniec, które bardzo dobrze się komponuje z domem i ogrodem.
 5. Samochód nowy, czy używany?

  W banku Raiffeisen można dostać kredyt na zakup środka transportu a bank finansuje zarówno auta nowe jak i używane.
 6. Czy kupujecie w sklepach internetowych?

  Większość zakupów robię w necie i nawet ubezpieczyłam wszystkie e-transakcje w banku Raiffeisen. Płacę 2zł/mc i nie muszę się martwić gdyby coś poszło nie tak.
 7. Kredyt na założenie firmy

  Na początek lepszym rozwiązaniem może być limit kredytowy dla firmy z raiffeisen. Można go wykorzystać na bieżące potrzeby i jest ważny niby przez rok., ale zawsze można go przedłużyć.
 8. Nasze Pupile :)

  Mój kot uwielbia drapaki ale jeszcze bardziej lubi ucieczki z domu i wtedy tylko on sam wie gdzie się włóczy. Ale do czasu. Kupiłam na stronie https://bezpiecznezwierze.pl/ kupiłam lokalizator gps bardzo dokładnie pokazuj gdzie jest. Nie zmieniło to jego nawyków ale przynajmniej nie biegam za nim pół dnia.
 9. Firma może dostać w banku Raiffeisen limit kredytowy na finansowanie bieżącej działalności. Jest dedykowany właśnie do nowo powstałych firm. minimum formalności wystarczą dokumenty rejestrowe i 3 wyciągi z konta firmowego.
 10. Oszczędzać to można do samej śmierci i nigdy nie mieć własnego mieszkania. Większość jednak bierze kredyty mieszkaniowe a bank Raiffeisen daje nawet możliwość 2 ray w roku zmniejszenia rat o połowę a raz wcale nie płacić. Maksymalny czas spłaty to 30 lat.
 11. Kredyt na ślub. Tak czy nie

  Moja rada jest taka żeby w żadnym razie nie zapożyczać się w parabankach. Znajoma brała kredyt gotówkowy w banku Raiffeisen i nie płaciła odsetek. Płaciła tylko prowizję bankową od rat których ilość sama zdeklarowała.
 12. Kredyt na ślub przez Internet

  Jak myślicie dlaczego firmy pożyczkowe nazywa się parabankami? Lepiej wziąć kredyt w normalnym banku i na normalnych warunkach. Raiffeisen Polbank ma nawet kredyt gotówkowy bez odsetek. Pobiera tylko prowizję która zależy od ilości rat.
 13. sala na wesele

  No fajne takie wesele, mam zamiar takie dość podobne zorganizować, trochę boho ale długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej sali, dopiero w Lemanach Albizję wyczaiłam, to tam gdzie ostatnio bawiliśmy na się na Sylwestra, bardzo fajne miejsce
 14. Pożyczka na wesele

  Zastaw się a postaw się ale cóż... jeśli ktoś chce to przynajmniej nie weźmie kredyt na jakiś ludzkich warunkach. W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek i zdeklarować w ilu ratach nastąpi zwrot. od tego bowiem naliczana jest prowizja banku.
 15. Lepiej jest kupić dom pod Warszawą czy się budować

  Rodzice mieli dom i widziałam ile z tym zachodu i udręki. Dlatego wybrałam mieszkanie i jedno co mnie interesuje to opłacenie czynszu. Resztą zajmuje się firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza naszym osiedlem.