• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

kosanoztra

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Erotyczny prezent na święta

  Faktycznie gadżet erotyczny może być dobrym pomysłem. Na pewno takie zabawy poprawią jakość waszego życia seksualnego. Zerknij sobie tutaj https://refform.pl/pl/306-masturbatory . Wybór gadżetów jest spory więc coś na pewno uda się znaleźć.
 2. Jaki prezent na urodziny męża

  Ciężko się doradza jeśli nie zna się drugiej osoby. Jakie mąż ma pasje, czym się interesuje? To przy wyborze prezentu powinno odgrywać kluczową rolę. Może lubi motoryzacje albo jeździ na motorze? Jeśli tak można mu kupić jakieś akcesoria z tym związane. Tutaj http://enduro7.pl/sklep/ wybór jest spory a ceny rozsądne.
 3. własny biznes- kwiaciarnia

  Własny biznes to zawsze dobry pomysł, lepiej pracować na siebie niż na kogoś. Jeśli wszystko mamy dobrze zaplanowane, warto spróbować Ja uważam, że dzisiaj dochodowym działaniem może być też własny sklep internetowy - http://www.pasejo.pl/ . Ludzie coraz chętniej robią zakupy w sieci bo to szybkie i wygodne rozwiazanie.