• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

iwona_26

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Tacca ja już pisałam w innym temacie ale brałam rzeczy na wesele u p.Kasi w hurtowni na ul. Wernera 17. Ma przystępne ceny a poza tym siedzi w branży dekoracyjnej, weselnej już ładnych pare lat wiec napewno podpowie i doradzi, no chyba że juz zdecydowałaś. Pozdrawiam.
 2. "WESELE"-balony,ozdoby,dekoracje

  Oczywiście można. Z tego co kojarzę 70-80zł. dokładnie nie pamietam bo braliśmy jeszcze trochę rzeczy. W środku było małych chyba 120szt.
 3. "WESELE"-balony,ozdoby,dekoracje

  Ja z balonów miałam ten duży wystrzałowy z małymi balonikami i konfetti. Bardzo fajna sprawa.Gośie byli zachwyceni. Wszystkie dodatki na wesele kupilismy z męzem na ul.Wernera chyba nr. 17 naprzeciwko wjazdu na targ. Dobry wybór, miła Pani i ma niższe ceny niż w pozostałych sklepach w których byliśmy. Polecam
 4. Sklepy z dekoracjami

  Jest nowo otwarta hurtownia z dekoracjami weselnymi i ślubnymi na ul. Wernera naprzeciwko wjazdu na targ. (obok "ubezpieczeń") Mają dobre ceny i bardzo miła Pani sprzedaje.