• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

kate85

Members
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Piosenka dla rodziców

  Piosenka Preludium pięknie wychodzi podczas tańca, moja koleżanka ją wybrała argumentując żeby zbytnio się nie wzruszać jak to bywa przy "Cudownych rodziców mam'':) Poza tym ma fajny rytm.
 2. Dekoracja mojej sali

  Klient nasz pan także mój wybór to te bardziej pokaźne kompozycje, które efektownie wyglądają na stronie tej firmy.
 3. Cukiernia Ewa

  Tak , tak mocca to świetny kawowy smak, taki specyficzny i oryginalny. Jedynie dzieci nie będą zachwycone dlatego trzeba tez zamówić owocowy:)
 4. Dom weselny - DALIA - Janów

  Nie wiem jakie jest jedzenie na tej sali ale wizualnie robi wrażenie. Jest elegancka, nowoczesna. Obawiam się jedynie jak parkiet pomieści gości przy dużych weselach bo nie jest za duży.
 5. Dekoracja mojej sali

  Nie podoba mi się wyżej widoczna dekoracja oraz kształt kompozycji. Kwiaty na stołach powinny być wyższe, bardziej widoczne, w wyższych wazonach aby nie wtapiały się przy obfitości stołów.
 6. Restauracja/Hotel "Leśny dwór"

  Byłam ostatnio na weselu w Leśnym Dworze. Muszę powiedzieć, że rozczarowałam się jedzeniem. Przede wszystkim było bardzo mało przystawek i nie były one pierwszej świeżości. Nie zachęcały do konsumpcji. Dania ciepłe miały skąpe porcje, smakowo też bez rewelacji nic wymyślnego. Takie ceny za talerzyk a nas zamurował tak niski poziom w menu. Ci co mają już tą sale zarezerwowaną muszą "przypilnować" sprawy dotyczącej ilości przystawek i świeżości jedzenia... Stół wiejski był bez zastrzeżeń, ładnie wyglądał.
 7. No to jesteśmy po...

  Forum to miejsce gdzie można wyrazić swoją opinię. I chyba nikogo nie dyskwalifikuje ilość napisanych postów. Forum jak najbardziej jest potrzebne i nie neguje tego bo oczywiste jest, że mnie tutaj by nie było. Napisałam co myślę i jest to moje zdanie. Skromność lub jej brak przejawia się dla mnie właśnie takim uzewnętrznianiem się w postaci aktywności "na pokaz". W dobie ówczesnych czasów gdy każdy ma dostęp do internetu wredny sąsiad lub nielubiana koleżanka może być "wewnątrz" tak ważnego dla nas wydarzenia... Ot o to właśnie mi chodziło...Ciekawe dlaczego celebryci tak pilnie strzegą swej prywatności?
 8. Salon Kwiatów Ellite

  Przerażające jest to, że ceny za wiązanki są tak wysokie a za tym nie idzie jakość! za taką kwotę każdy oczekuje aby kwiaty były świeże i pięknie skomponowane. Miejmy nadzieję, że nieliczne kwiaciarnie kierują się taką polityką ponieważ ślub to dzień podczas którego nie ma mowy aby były takie "niespodzianki"
 9. No to jesteśmy po...

  Cisza prawdopodobnie wynika z faktu, że dzień ślubu, wesele to piękne chwile ale intymne i nie wszyscy chcą "obnażać" się na forum pisząc szczegóły uroczystości i wstawiając fotki. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego , że w ten sposób tracą anonimowość...nasze miasto jest małe tu i ówdzie spotyka się znajome twarze... Wielu ludzi ceni sobie skromność ....to cecha tak rzadko spotykana w tych czasach:(
 10. Cameralna na Wolanowskiej

  Przyjemna sala! Szkoda, że w Radomiu jest tak mało sal na małe wesela:( Przecież nie wszyscy mają duże rodziny i nie wszyscy chcą organizować duże wesela.
 11. Kamerzyta i fotograf

  Obejrzałam na stronie galerię zdjęć i bardzo mi się podobają...oby tak dalej:)
 12. Nie wiem jak czeszą w tym salonie ale robiłam tam strzyżenie i nie byłam zadowolona. Prosiłam Panią o delikatne podcięcie a nie o obfite cieniowanie. Długo czekałam zanim włosy wróciły do pełnej fryzury.
 13. Apart

  Moja koleżanka kupiła obrączki w aparcie. Wszystko super ale jak chciała zmniejszyć rozmiar to usłyszała, że musi czekać 2 tygodnie czasu a na to sobie nie mogła pozwolić bo rzadko przyjeżdża do kraju i bywa nie dłużej niż tydzień czasu....
 14. "Maxima", Wolanów, ul.Opoczyńska 34

  Byłam na weselu w Maximie i bardzo mi się podobało, była też opcja grilla, która rzeczywiście spowodowała, że goście troszkę się rozeszli ale tylko na chwilę Także to zależy od gości:)