• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Eurograv_pl

Firma
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. Biżuteria ślubna

  Srebrną z delikatnymi kryształami Swarovskiego. Mają luksusową przepiękną biżuterię.
 2. Najbardziej podobają mi się obrączki ze złota. Prosta standardowa dla mężczyzny, a dla kobiety z malutkim brylantem. Mieszane też mogą być, ale jakoś do mnie nie przemawiają.
 3. Ortodonta

  Weźcie sobie poprawkę na to co powie ortodonta, chodzi mi tutaj głównie o czas noszenia aparatu, nigdy nie jest taki jak wam powie. Dlatego przemyślcie to żeby nie być później zaskoczonym.
 4. tipsy

  Jeżeli chodzi o paznokcie to tylko frencz. Nic innego. To jest po prostu standardowy, bardo ładny wzór.
 5. striptiz na wieczorku

  Ja bym się nie zgodziła....mój partner na pewno też nie. Także na szczęście problem z głowy. Nie mogłabym bawić się spokojnie myśląc o tym co się dzieje na kawalerskim.
 6. Kiedy były Wasze zaręczyny?

  Piękna niezapomniana chwila, którą zapamiętam do końca życia. W wodzie.....Mazury 2012.
 7. Biżuteria sutasz

  Bardzo ładna biżuteria. Jeżeli będę potrzebować na pewno zgłoszę się po te nieprzeciętne cudeńka.
 8. Pierścionek zaręczynowy

  Po to mamy pierścionek żeby go nosić. Pudełeczko to nie jest najlepsze rozwiązanie.
 9. Apart

  W Aparcie mają bardzo ładną biżuterię. Ale za obrączki nie wydałabym 2000zł. Można znaleźć coś taniego a równie pięknie wyglądającego.
 10. Figurki na tort weselny

  Myślę, że figurki nie są wcale tandetne wystarczy poszukać i można naprawdę znaleźć coś ładnego i nieprzeciętnego. A później można ją sprzedać. Albo zachować na pamiątkę.
 11. Prezenty weselne

  A moim zdaniem dawanie pieniędzy jest oklepane i często patrzymy na to tylko pod takim kątem aby nam się jak najszybciej zwróciło. To błąd, liczy się przyjście danej osoby,jej gest i oryginalny prezent,a nie standardowa ko0perta.
 12. Zamiast kwiatów :-)

  W zasadzie to kwestia naszej kreatywności. Kwiaty są wygodne i często standardowe na każdą uroczystość. Ja osobiście wolałabym słodycze lub dobre wino:)
 13. Podziękowania dla rodziców

  Jeżeli umie grać na skrzypcach,to czemu nie:) Bardzo fajny pomysł. Poza tym w większości przypadków prezentem są kwiaty oraz piosenka,taniec. Warto pomyśleć o czymś oryginalnym i niezwykłym an ten dzień.
 14. Pierścionek zaręczynowy

  Chyba na tym na którym jest nam wygodniej, tam powinnyśmy nosić swój pierścionek zaręczynowy. Ja często zdejmuje podczas sprzątania,tak aby się nie uszkodził.
 15. Apart

  To racja,ale akurat Apart jest dosyć drogi a z jakością bywa naprawdę różnie. To też kwestia naszego gustu i wspomnianego budżetu. Osobiście unikam takich sklepów sieciowych.