• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

MiaB

Members
 • Content count

  160
 • Joined

 • Last visited

About MiaB

Profile Information

 • Gender Kobieta
 • Location Radom
 • Data ślubu 06/19/2015

Grupa

 • Firma / Osoba prywatna Osoba prywatna
 1. Finanse

  Finanse to szeroki temat, ale zdaje mi się, że każdy powinien mieć choćby podstawy wiedzy ekonomicznej, bo zarządzanie budżetem domowym jest równie trudne, co zarządzanie budżetem firmy, a wiele osób choć wie, że to drugie to podstawa, zapomina o tym pierwszym.
 2. Jakie ubezpieczenie mieszkania?

  Jak dla mnie powinna być to podstawa. Sama ubezpieczenie ma i jest ono doliczane do czynszu.
 3. Borelioza

  Jak dla mnie najwięcej informacji uzyskałoby się idąc do lekarza.
 4. Co jest modne

  Przecież serwisów modowych nie brakuje, a zakres tego, co jest modne, jest bardzo szeroki. Jaki styl preferujesz? Czego szukasz? To na pewno mogłoby zawęzić kategorie.
 5. Zdrowe odchudzanie przed ślubem

  O zdrowym odżywianiu powinno się myśleć na co dzień, a nie tylko "od święta". Chcesz się teraz odchudzić bo ślub, a potem co? przestaniesz o siebie dbać? Takie myślenie jest jak dla mnie błędne.
 6. Rozwój firmy

  Rozwój firmy może być na wielu różnych płaszczyznach, zależy co do usprawnienia działania firmy jest potrzebne i o jakie rozwiązania może chodzi. Może się też przydać wiedza z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji: https://informaticalegis.com/na-czym-polega-zwalczanie-nieuczciwej-konkurencji/, jako że to raczej chleb powszedni każdej działalności niezależnie od tego, jakiej branży by to dotyczyło.
 7. Plan na wakacje

  Jak to cie kręci, to dlaczego nie? Każdy wakacje może spędzać tak, jak chce.
 8. Pożyczka konsolidacyjna bez zdolności

  Nie? Wątpię w to, bo raczej nikt by nie poszedł na coś tak ryzykownego, nie tylko banki, ale i parabanki
 9. Materac powinien być dostosowany do naszych potrzeb, a przecież każdemu będzie odpowiadało co innego zarówno pod względem twardości czy materiału wykonania.
 10. Jaki kolor ścian?

  Rzeczywiście kolor ładny, jak i cała aranżacja, na pewno jasne kolory ogólnie będą pasować.
 11. Z urządzeniami jest tak, że nigdy się nie wie na co się trafi. Czasem będzie tak, że kupi się sprzęt na lata, a czasem zepsuje się on po pół roku. Nie ma tutaj reguły niezależnie od marki.
 12. Renowacja tarasu

  Zależy z czego ten taras, ale pewnie można byłoby popytać w sklepie osób, które się na tym znają
 13. Jeżeli chcesz tam żyć i pracować, to dlaczego nie...
 14. Najlepiej to byłoby przejrzeć oferty banków i je ze sobą porównać, a także wziąć pod uwagę własne zdolności finansowe.
 15. Szukam fajnych lamp

  Lampy we wnętrzach to ważna rzecz, także jeżeli chodzi o pokój dzieci, gdzie stanowią dodatkową ozdobę przy aranżacji. Można poczytać nieco więcej na ten temat: http://swiatmamy.pl/jaka-lampa-sufitowa-do-pokoju-dziecka-5-przykladow/ i dowiedzieć się o kilku propozycjach jeżeli chodzi o lampy wiszące do pokoju dziecięcego.