• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

aneta

Members
 • Content count

  386
 • Joined

 • Last visited

 1. Dziecko- poród

  hej dziewczęta;) Ja jestem w 21 tygodniu ciąży. Razem z mężem spodziewamy się bliźniaków;) chodzę do ginekolog Moniki Bator- Gregorczyk. Powoli zaczynamy kompletować wyprawkę a konkretnie poszukujemy wózka dla naszych bliżniaków;)) może któraś z Was coś polecić??
 2. Wózki dla dzieci

  Szukam wózka dla bliźniaków- polecacie jakiś??
 3. fryzjer AGNIESZKA Malczewskiego Radom

  wie może któraś z Was ile kosztuje w tym salonie oczyszczanie twarzy?
 4. bo zespół Takt nie pochodzi z Jastrzębi tylko z Dąbrowy Jastrzębskiej. w Jastrzębi jest zespól ale nie wiem jak się nazywa i tam są sami panowie...
 5. Jastrzębia, Bartodzieje 12

  stalaża to napewno na sali nie ma-jest tylko wózek na którym tort wyjeżdza:)
 6. 2015

  Ja miałam wesele w sierpniu a gości zaczeliśmy prosić w pierwszy weekend maja. oczywiście do gości z "daleka" wysłałiśmy wcześniej zaproszenia. 280 osób prosiliśmy półtora miesiąca;)
 7. Jastrzębia, Bartodzieje 12

  ja dzwoniłam do pani maciaszek jakoś w listopadzie z tego co pamiętam:) a jeśli chodzi o tort to zamawiałam u Orłowskich w marcu bodajże (chodzi o rezerwację stelażu, sam wygląd tortu, smaki itp umawialiśmy 3 tygodnie przed ślubem)
 8. Video-Mix

  mielismy jedną kamerę. płacliśmy im 3200 plus sesja w inny dzień
 9. Video-Mix

  Ja jestem z nich mega zadowolona!!! odebralam film i zdjecia w srode i bardzo jestem zadowolona z decyzje:) czekałam 5 i pół tygodnia więc mysle że nie ma tragedii. plyta fajnie nagrana, teledysk super ale najbardziej jestem zadowolona ze zdjęć i fotoksiązki:) polecam
 10. Video-Mix

  http://videomixfilm.pl
 11. Jastrzębia, Bartodzieje 12

  o widzisz-i bardzo dobrze:) Karola1990, jak tam przygotowania?? jest stres;)?
 12. Obrączki w Radomiu

  moja obraczka po niecalym miesiącu od slubu jest mega porysowana!!!! jestem wściekła bardzo bo to nie są małe ryski tylko dwie duże rysy które widać .... dodam że obraczki sa od Ruty.... przyznam że wybralismy go przez to że był duzo tańszy i niestety ja tego żałuje..
 13. Bogumiła Maj kwiaciarka ze wsoli

  kościół 1200-piekne duze bukiety, full wypas kwiatów, stojaki wzdłuż ławek z bukiecikami i świecami (były dwa sluby więc po 600 zł wyszło ale ogólnie pani Maj jest osobą do dogadania si,ę czyli jeśli młodzi powiedzą jej że dekoracja ma być do 600 zł to taka też bedzie:) za wiazanke moja z gożdzikó i storczyków zapłaciłąm 120 zł, starszej 80 zł, auto 100 zł butonierki w cenie wiazanki już są. ja moge poloecić panią Maj z czystym sumieniem:)
 14. Jastrzębia, Bartodzieje 12

  wiesz wszystko zależy od tego kiedy planujesz powrót-my ustalić menu byliśmy 5 tygodni przed weselem, 4 tygodnie przed dostaliśmy listę zakupów i uważam że jest to wystarczający czas aby dokonać na spokojnie zakupy;) bo i tak duża większość jest kupowana w ostatnim tygodniu jak i później:) nic się nie stało takiego ważnego, możesz być pewna w 100% że dokonałaś słusznego wyboru co do sali i kucharki:))