• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

PSZCZO

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About PSZCZO

Profile Information

 • Interests uroda
 1. Pracownie Sukien Slubnych

  Znalazłam to w internecie: http://www.coline.pl/
 2. Pracownie Sukien Slubnych

  A słyszałyście coś o pracowni w Wesołej pod Warszawą?
 3. "U Grubego", Wielogóra 98/100

  Tak, tak kojarzę tę salę. I zewnątrz fakt - troche jak barak, ale nadrabiają wystrojem w środku. Potrzebuję sali na około 150 osób no i miałam na myśli tę. A coś jeszcze godnego uwagi?
 4. Opalanie natryskowe

  Hmmm, nie wiem jak to jest teraz, ale jakieś dobre siedem, a moze nawet osiem lat temu byłam na weselu u mojej koleżanki, która nawiasem mówiąc była w ciąży i nie mogła się normalnie opalać, więc postanowiła, że opali sie natryskowo... Po 2-ch godzinach uroczystosci większośc tego specyfiku zaczęła spływać a na gorsecie pod pachami pojawiły się brzydkie brązowe plamy! Fuj! Nie polecam. Chyba, że teraz coś w tej kwestii w kosmetyce sie zmieniło...?
 5. "U Grubego", Wielogóra 98/100

  Rozumiem, a Ty jako gość...byłaś zadowolona? Interesuje mnie też jakość i ilość porcji. Bo teraz słyszy się, że niektóre sale bardzo skąpią jedzenia a porcje rosołu podają wielkości garstki A wiecie, niektóre ciocie aż sie palą żeby cos skrytykować - że to było nie dobre, że tamtego było za mało itp.
 6. Bogumiła Maj kwiaciarka ze wsoli

  Nie. U mojej ciotecznej siostry było ubierane auto i kościół.
 7. "U Grubego", Wielogóra 98/100

  Jeśli chodzi o salę u Grubego, to tam jest 2 sale: 1. to taka duża na 300-pare osób, a 2. to ta mniejsza, tzw. "pomarańczowa"... Czy słyszeliscie coś o tej drugiej? Prosiłabym o jakies opinie. Pozdrawiam.
 8. Bogumiła Maj kwiaciarka ze wsoli

  Tak, mam numer do Pani Bogumiły: 667 535 825 lub (48) 32 13 100 Pani mieszka około 10 km od Radomia (w stronę Wa-wy). Dekoracje są bardzo przemyślane i specjalnie dobrane do harakteru poszczególnej uroczystości. Ta kobieta jest genialna! Uwierzcie, dogodzi nawet największej marudzie - takiej jak moja ciocia Zdecydowanie polecam. Jest tylko jeden minus...trzeba kontaktować się z w/w Panią na około rok wcześniej przed uroczystością - bo terminy są dawno zabukowane na wiele wcześniej. Pozdrawiam.