• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

tetrus

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About tetrus

Contact Methods

 • Website URL http://domgruszeczka.pl/

Profile Information

 • Gender

Grupa

 • Firma / Osoba prywatna Osoba prywatna
 1. Bogaty wybór prezentów dla klientów biznesowych ma firma Lemach http://lemach.pl/ . Oni doradzą, jaki upominek najbardziej pasuje do danej branży i rangi klienta.
 2. Gdzie w podróż poślubną?

  Swoją podróż poślubną spędziłem na objazdówce po Szwajacarii i Włoszech. Wyjazd był bardzo udany pod każdym względem. 9 miesięcy później urodziły nam się bliżniaki. Skorzystaliśmy z usług biura podróży z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/ , które przygotowało nam kilka miłych niespodzianek.
 3. Co powiecie o sextelefonie

  Dla mnie to szczyt desperacji
 4. Wybór łóżka

  Wybór łóżka jest bardzo ważny, szczególnie dla dzieci ze względu na młody, plastyczny i rozwijający się kręgosłup. Niestety, ale uzmysłowiłem sobie to zbyt póżno i dzieci musiały chodzić przez rok na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej.
 5. windykacja online

  Miałem problem z nieuczciwym kontrahentem, który nie chciał zapłacić za wykonane zlecenie i bardzo pomógł mi prywatny detektyw, który zajmuje się windykacją. Jego zapłatą był procent od odzyskanej kwoty. Jestem bardzo zadowolony i teraz każdemu mogę polecić usługi detektywistyczne oferowane przez Agencję z Wrocławia.
 6. Konto osobiste. gdzie

  Jestem o 12 lat w Mbanku i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów.
 7. Zdrowe odchudzanie przed ślubem

  Jeśli chcesz się odchudzić, to polecam dietę beztłuszczową i plan treningowy ułożony przez specjalistę od fizjoterapii. Dzięki połączeniu diety i treningowi schudłem 11 kg w 3 miesiące.
 8. Stół do masażu

  Na początku radziłbym ci zakup używanego stołu do masażu. Nowe stoły są bardzo drogie, a używane są o wiele tańsze i i często wcale niezniszczone.