• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Bira

Members
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Już niedługo ruszy II tura rekrutacji do tego projektu, która potrwa od 02 grudnia 2013r. do 17 stycznia 2014r. W II turze również zostanie zrekrutowanych 40 osób. W ramach projektu prowadzone jest Centrum Aktywizacji Bezrobotnych, prowadzone są warsztaty i szkolenia, jak również każdy z uczestników odbędzie 6 miesięczny staż. Myślę, że warto skorzystać z tej nadarzającej się okazji.
 2. Szczerze, strasznie mi się nie podobają takie długie filmy. Moja koleżanka ma ze ślubu 4 godzinny. Masakra, ciągle to samo... komu się chce oglądać. Moim zdaniem, krótko a treściwie to jest to.
 3. Jak się Wam podoba pomysł kręcenia krótkich filmików ślubnych, tj. te: http://byczefilmy.pl/filmy/ ? Muszę przyznać, że nieciekawie się ogląda takie długaśne filmy, bardziej podobają mi się takie krótsze filmy. Jak się Wam podoba taki pomysł, żeby mieć krótki film?
 4. 30 stycznia 2013 r. rozpoczęła się I tura rekrutacji do projektu âCentrum Aktywizacji Bezrobotnychâ, która potrwa do 22 lutego 2013r. Projekt jest skierowany do 80 osób długotrwale bezrobotnych (44 kobiety, 36 mężczyzn). W I turze zostanie rekrutowanych 40 osób. Aby wziąć udział w projekcie należy: ⢠zamieszkiwać (w rozumieniu KC) na terenie powiatu radomskiego lub m. Radom ⢠pozostawać osobą długotrwale bezrobotną, tj. niezatrudnioną i niewykonującą innej pracy zarobkowej, zdolną i gotową do podjęcia zatrudnienia i jednocześnie nieuczącą się w szkole (z wyjątkiem szkół dla dorosłych lub szkół wyższych w systemie wieczorowym albo zaocznym), pozostającą w rejestrze osób bezrobotnych we właściwym dla miejsca zameldowania stałego lub czasowego powiatowym urzędzie pracy łącznie przez ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, ⢠złożyć komplet wypełnionych dokumentów rekrutacyjnych wraz z wymaganymi załącznikami W pierwszej kolejności do projektu będą przyjmowane osoby: ⢠z maksymalnie średnim wykształceniem; ⢠posiadające maksymalnie 5-letnie doświadczenie zawodowe. Uczestnicy poprzez udział w projekcie: ⢠Uzyskają pomoc w rozwiązywaniu problemów psychologicznych, ⢠Podniosą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, ⢠Zdobędą doświadczenie zawodowe dzięki odbyciu staży zawodowych, ⢠Rozwiną umiejętności interpersonalne, które pozwolą na samodzielność i aktywność społeczną oraz zwiększą szansę integracji zawodowej i społecznej, ⢠Podwyższą poziom swojej akceptacji i samooceny, ⢠Poznają swoje mocne i słabe strony, pogłębią poczucie własnej wartości i zbudują zaufanie do samych siebie, ⢠Poszerzą wiedzę na temat rynku pracy oraz sposobów poruszania się po nim. Więcej informacji na stronie: http://cab-radom.b4ngo.pl
 5. Fotofraf na plener w Warszawie

  Spróbuj skontaktować się może z którymś z fotografów z Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych http://www.psfs.pl/ Może akurat będzie miał wolny termin, a powiem Ci, że zdjęcia robią przepiękne.
 6. Jeśli miałabym polecać dobrych fotografów, to na pewno byliby to fotografowie ze Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych (http://www.psfs.pl/). Należą do nich najlepsi polscy fotografowie, którzy potrafią zachwycić swoimi zdjęciami niejedną osobę. Ich podejście do fotografii sprawia, że tworzą oni niepowtarzalne zdjęcia.
 7. Koleżanka strasznie zachwalała sobie Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych , że ponoć najlepsi fotografowie do niego należą. Patrzyłam na sylwetki tych fotografów i naprawdę niezłe portfolio prezentują. Ciekawa jestem, czy ktoś z Was miał styczność z którymś z fotografów. Jak zajrzycie na stronę to tam są nazwiska, więc tutaj nie będę pisać. Jakbyście coś wiedzieli na temat któregoś z nich to napiszcie.
 8. Pokrowce na krzesła

  Nie lepiej wypożyczyć pokrowce, zamiast kupować? Możecie sobie pożyczyć, chociażby tutaj: http://indigoefd.eu/strona/wypozyczalnia-namiotow-i-dekoracji-slubnych Trzeba troszkę oszczędzać, bo wesele to mega wydatek.
 9. "WESELE"-balony,ozdoby,dekoracje

  co kto woli, mi się balony nie podobają.
 10. Jak szukacie sprawdzonej dekoratorki, to zajrzyjcie sobie na stronę: http://indigoefd.eu Pani Dorota robi świetne dekoracje, wszystko w nowoczesnym stylu i ze smaczkiem. Dodatkowo zajmuje się też wypożyczaniem różnych rzeczy związanych ze ślubem.
 11. Wiązanka panny mlodej

  A zapomniałam dodać, że podoba mi się ta ostatnia wiązanka. Kalie moim zdaniem są przepiękne. Co sądzicie na temat tych kwiatów?
 12. Wiązanka panny mlodej

  A co powiecie o tych wiązankach: http://indigoefd.eu/strona/ekstrawagancka-panna-mloda ???
 13. My mieliśmy super zaręczyny w górach, było bosko.