• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

niunialenka

Members
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Alkohol na wesele

  najlepiej kupic taki alkohol, który będzie sprawdzony, którego sie nie powstydzicie. My dlatego stawiamy na ten, z polanina z indywidualnym grawerem.
 2. Ile kupic, zeby sie nie zmarnowalo.

  i w koncu jaka ilosc alkoholu kupiliscie? ktos wam podpowiedział?
 3. alkohol z fontanny

  dla mnie słaby pomysl. lepiej czekoladowa fontanne, a alkohol standardowo - na stołach i na wiejskim stole.
 4. Wódka na wesele 2016

  i w koncu na jaka sie zdecydowaliscie? Kiedy to wesele?
 5. Jaki Alkohol na wesele??

  Teraz wszystkie firmy się prześcigają, ta ma grawerkę i nie spotkałam sie z innym producentem, który ma takie coś w ofercie. Ale wiadomo, każdy kupuje to, co jemu się podoba, o gustach się nie dyskutuje.
 6. organizacja wesela kiedy i gdzie?

  Wesele organizujemy sami, sala weselna zamówiona, na targi chce jechac spotkac się z Panem Markiem z polanina, to wyliczy mi niezbędną ilość alkoholu na weselne stoły, suknia w trakcie szycia. wszystko nam się narazie układa bezproblemowo.
 7. Pokaz barmański

  Oni mają swoje butelki z alkoholem? Bo my może zamówimy z Polanina takie weselne z grawerką i nie chciałabym zeby ktoś nią rzucał. Jak to jest? powiedzcie...
 8. alkohol z fontanny

  Alkohol z fontanny? Pierwsze słyszę! My bardziej szukamy butelek takich podobnych do Polanina bo z grawerką robia np z inicjałami pary młodej, albo z obraczkami.
 9. Alkohol na przyjęcie weselne.

  A czy w swojej ofercie mają państwo takie wódki jak robi Polanin, weselne butelki z grawerką z obrączkami.
 10. "Alkohole" s.c.

  A czy zamówić można np jak z polanina wódki weselne z grawerką? Takie teraz są modne i na targach widziałam różne wzory. Podeślijcie jak macie.
 11. Ile kupic, zeby sie nie zmarnowalo.

  Alkohol co najwyżej może zostać, a tak jest bezpieczniej, bo na pewno się nie zmarnuje Wykorzystacie na inną okazję. Jesli masz okazję, to jedź na targi, tam na pewno pracownicy poszczególnych firm z alkoholami.
 12. Jaki Alkohol na wesele??

  my chyba postawimy na alkohol z Polanina, chcemy mieć indywidualnie opracowaną butelkę, taką z grawerką itp, teraz jak będziemy na targach ślubnych w Opolu, to może dowiem się czegoś więcej.
 13. Organizacja przyjęcia weselnego

  Przyjęcie weselne, to wydarzenie, na które czekamy wraz z moim kochanym! Planujemy teraz być na targach, czytałam, że w Opolu będzie stoisko z polanina, może u nich zdecydujemy się na zakupienie alkoholu. Chcemy, żeby każdy detal był dopięty na ostatni guzik.
 14. Wesele z klasą

  Chciałabym aby moje wesele spełniło moje oczekiwania i wyobrażenia. Wódkę pewnie obejrzę na targach, narzeczony mieszka w okolicach Opola, a tam będą targi. Pewnie tam znajdziemy stoiska, na których bedzie własnie alkohol, winietki, serwetki itp.
 15. Alkohol na wesele

  A w makro np z polanina są alkohole? Któraś z was widziała? Zależy mi na sprawdzonej wódce, która zrobi wrażenie na gościach i będzie smakowała.