• Announcements

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   11/04/2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl

Guidelines

I. Zasady ogólne:

1. Osoba, która rejestruje się na forum ma obowiązek wybrania w polu Firma / Osoba prywatna jedną z trzech opcji: Właściciel firmy, Przedstawiciel firmy lub Osoba prywatna.

2. Nick wybrany przy rejestracji nie może zawierać słów obraźliwych i nazw, które mogą być uznane za reklamę. Nie używamy CAPSLOCKA i nadmiernej ilości cyfr.

3. Właściciel firmy to osoba będąca właścicielem firmy, która potencjalnie może oferować usługi użytkownikom forum.

4. Przedstawiciel firmy to osoba, która jest zatrudniona w firmie lub działa na rzecz firmy, ale niebędąca właścicielem.

5. Osoba prywatna to osoba pisząca posty prywatnie nie oferująca usług żadnej konkretnej firmy.

6. Jedna osoba prywatna może zarejestrować się na forum tylko raz.

7. Jedna firma może zarejestrować się na forum tylko raz.

8. Za niezastosowanie się do pkt I.5, I.6 i I.7 Regulaminu grozi ban na forum. Za założenie kilku kont i ukryte reklamowanie swojej firmy (również reklamowanie usług swojej firmy jako osoba prywatna) grozi maksymalna kara tj. dożywotni ban na forum.

9. Forum jest przeznaczone do wymiany poglądów osób prywatnych i nie może służyć reklamie, ani kryptoreklamie.

10. Zabrania się wymieniać na forum informacji, czy plików, które naruszałyby prawa autorskie osób trzecich i łamałyby w jakikolwiek sposób prawo.

11. Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za treści i informacje umieszczane na forum i poprzez prywatne wiadomości. Wszystkie wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami.

12. Naruszenie regulaminu, problemy techniczne i wszystkie inne problemy proszę zgłaszać do Administratora forum lub w specjalnie przeznaczonym do tego temacie.

13. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

14. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

15. Administrator forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

16. O wymiarze kary decyduje Administrator i osoby do tego upoważnione. Nie muszą się oni tłumaczyć z żadnych decyzji.

17. Wraz z założeniem konta na forum użytkownik wyraża zgodę na wysyłanie przez serwis na założone przez niego konto i e-maila użytego przy rejestracji treści informacyjnych oraz treści o charakterze informacji handlowej pochodzących od forum lub innych podmiotów.

18. Webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania danych należących do użytkowników forum.

 

 

II. Dla firm

 

1. Właściciel firmy lub Przedstawiciel firmy, aby wypowiadać się na forum i pisać prywatne wiadomości muszą uiścić stosowną opłatę. Aktualny cennik dla firm jest zamieszczony na forum w odpowiednim dziale.

2. Właściciel firmy lub Przedstawiciel firmy nie mogą bez uiszczenia opłaty wypowiadać się na forum, pisać prywatnych wiadomości, korzystać z opcji podpisu i posiadać avatar.

3. Właściciel firmy lub Przedstawiciel firmy, która uiściła opłatę może w podpisie zawrzeć dane teleadresowe i adres strony www. Nie może pisać sloganów reklamowych i zdjęć w podpisie.

4. Nie należy wykorzystywać PW jako możliwości reklamy, każdy użytkownik wysyłający spam przez Prywatną Wiadomość będzie ukarany banem. Maksymalny wymiar kary to dożywotni ban na forum.

5. Reklama na forum jest tylko możliwa w postaci bannerów, Właściciele i Przedstawiciele firm mogą umieszczać posty z nazwami i danymi teleadresowymi swoich placówek, ale nie mogą wyrażać opinii na temat swojej firmy. Zabrania się umieszczania przez osoby reprezentujące firmy zdjęć prezentujących ich ofertę, sloganów reklamowych, czyli używania słów typu: "najlepsza sala weselna", "super promocja" itp. Dozwolone są informacje, które pomogą użytkownikom forum dowiedzieć się coś o usłudze np. cena za wynajęcie sali, czy jest parking przy sali, czy są dodatkowe pokoje, jaki sprzęt używa fotograf itp.

 

 

II. Tematy i posty

 

1. Zanim utworzysz temat użyj opcji szukaj. Jeżeli powielisz istniejący temat może on zostać usunięty, zamknięty, lub przeniesiony do folderu Kosz.

2. Temat powinien być nazwany z sensem, żeby nie trzeba było się domyślać co jest w treści posta. Powinien być umieszczony we właściwym miejscu. Zastanów się najpierw gdzie powinien się znaleźć Twój temat, a dopiero później pisz.

3. Wszystkie posty uznane za reklamę lub kryptoreklamę będą usuwane, a użytkownik ukarany. Posty insynuujące, że inny użytkownik piszący opinie na jakiś temat jest przedstawicielem firmy i reklamuje się lub, że jest to konkurencja próbująca splamić dobre imię danej firmy będą natychmiastowo kasowane!

4. Staraj się pisać poprawnie stylistycznie i tak, aby ludzie mogli Cię zrozumieć. Używaj polskich znaków.

5. Nie używaj słów wulgarnych i obraźliwych. Forum służy wymianie zdań, a nie obrzucaniu się wyzwiskami.

6. Trzymaj się dyskusji i tematu w którym piszesz.

7. Administrator zastrzega sobie prawo do cięcia postów, zmiany ich treści i ich usuwania, jeżeli użytkownik nie stosuje się do regulaminu. Administrator nie musi się tłumaczyć ze swoich decyzji. Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.