Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2014 :)
Autor Wiadomość
Magda0109 
Rozkręcam się

Data ślubu: 7 czerwiec 2014
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 10:38   

Urszula, a można wiedzieć w jakich godzinach odbędzie się ten event? mam wolne tylko popołudnie w sobotę a chętnie bym podjechała

a jeśli chodzi o robienie niektórych dodatków samemu to my sami robimy zawieszki na alkohol,

oraz personalizację kopert od zaproszeń

o ogólnie jeśli chodzi o przygotowania to jesteśmy na etapie zapraszania gości (zaprosiliśmy już ok 1/3 gości) a w niedzielę jadę na pierwszą przymiarkę sukni

s_DSC00_7156.JPG
wzór zawieszek
Plik ściągnięto 398 raz(y) 13,02 KB

Dominiczka1988 
Zadomawiam się

Data ślubu: lipiec.2015
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 11:20   

Hej, wielki podziw, dla osób, którzy sami robią sobie np. zawieszki itp.

Swoją drogą mogłabym tez spróbować, ale boje się, że mi wyjdą krzywe, jakieś nieładne itp.

Gdzie kupujecie takie produkty, jak np. dobry, elegancki papier :)

miś tuliś 
Lubię tu być

Data ślubu: 30.08.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 11:28   

Magda0109, ładne te zawieszki, takie eleganckie, nieprzesadzone.
Dominiczka1988, sztywny papier o różnej fakturze powinnaś dostać w większości papierniczych i sklepów dla plastyków.

My zamówiliśmy zaproszenia, czekamy aż je przyślą i pod koniec marca albo w kwietniu zaczynamy zapraszanie gości ;)
Tylko nie mamy pomysłu, co z rodzicami. Nie mogą dostać takiego zaproszenia jak wszyscy, bo tam jest, że my z rodzicami zapraszamy... I się zastanawiamy,jak tę kwestię rozwiązać, czy dawać jakieś specjalne. Też w naszym zaproszeniu jednym z elementów jest magnes z naszymi zdjęciami i danymi na temat ślubu. No i nie wiem, czy wystarczy dać im ten magnes czy robić do niego jakąś okładkę ze specjalnym tekstem... Co radzicie?

Urszula 
Firma VIP

Właściciel firmy
Raczyńska Urszula MAKE-UP
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 11:39   

Magda0109 wszystko zaczyna się o godz. 13-tej i będzie trwało, aż do godz. 19.30 :) Całość będzie się odbywała na głównej scenie na parterze przy H&M :)

b. 
Zadomawiam się

Data ślubu: 01.05.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 14:57   

Magda0109, ładne zawieszki ;) będziecie mieli satysfakcję, że zrobiliście coś sami ;)

miś tuliś ja dałam rodzicom to samo zaproszenie co wszystkim, a powiedzieli, że im to w ogóle mogłam nie dawać ;p moim zdaniem warto żebyś zrobiła jakąś prostą kartkę nawet zwykłą jakąś ale jednak, żeby było coś do magnesu ;) z rodzicami można poszaleć i napisać po prostu coś od serca:)

b. 
Zadomawiam się

Data ślubu: 01.05.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 15:05   

Dominiczka1988, w Rdm jest papiernicza/plastyczna hurtownia, podobno nawet dwie są - warto zajrzeć - ja kupiłam papier ozdobny 20 szt. za niecałe 11 zł, więc taniej niż w zwykłym papierniczym bo tam powiedziano mi 1zł za kartkę
jedna jest na tytoniowej 12 a druga chyba na Żeromskiego 104 ;) (byłam chyba na tytoniowej i tam cały czas ktoś za Tobą łazi i spisuje co chcesz, więc ciężko robi się zakupy.. lepiej w tej drugiej)

ileane 
Zadomawiam się

Data ślubu: 09.08.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 18:24   

jeju, tydzien mnie tu nie bylo i tyle postow do nadrobienia :)
dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z Was wybrala juz fryzjera? albo ma cos na oku? mam wolny weekend to moze bym pojezdzila i popytala, ale tego tyle jest ze nie wiem gdzie warto zajrzec a gdzie nie... ze wzgledu na to, ze marzy mi sie sukienka z odkrytymi plecami musze miec zwiazane wlosy, ale strasznie nie podobaja mi sie takie "ulizane"... chce cos zwiewnego, w lekkim nieladzie, tylko gdzie mi cos takiego zrobia?
cos w tym stylu:
http://fotoo.pl/show.php?img=737767_wlosy.jpg.html

beata671 
Zadomawiam się

Data ślubu: 16.08.2014
Osoba prywatna
Pomogła: 1 raz
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 20:19   

Emilka17, rzęski.. hm... norki są dość drogie, jest to naturalne włosie wygląda bardzo delikatnie i naturalnie,w zależności od stylizacji. Ja robię na jedwabnych( a raczej jedwabnych z dodatkiem syntetyku, czysto jedwabne nie występują) jeżeli są dobrej jakości to na prawdę polecam. są mięciutkie i błyszczące. a czy 1:1 czy 2:1 czy 3D to wszytsko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać, ile chcesz wydać, i jakie masz naturalne rzęski.
Jak by nie było jeżeli zdecydujesz się na przedłyżanie rzęs KONIECZNIE poszukaj dobrej stylistki! a niestety w radomiu o takiej nie słyszałam. Ja zajmuję się rzęskami i po tym jak wyjechałam z kraju moje dziewczyny próbowały wielu stylistek i niestety z marnymi, bądź bardzo marnymi rezultatami( nie chcę się tu przechwalać, ale ostrzegam). Najlepiej sprawdz dziewczynę wcześniej, poszukaj na forum , poczytaj albo zrob kilka miesiecy przed slubem.
Na tyle w sprawie rzęs. Gdyby ktoś miał pytania w tej sprawie walcie śmiało :D

A co do makijarzu ja chyba zdecyduję się na Kamilę
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
w kwietniu będę w radomiu to idę na próbny więc się wypowiem jak to wyszło, ale jestem dobrych myśli :)

My będziemy na dniach zamawiać zaproszenia. Wybraliśmy model z allegro z kalką. Myślę że będą ok :)

Kamiśka 
Zadomawiam się

Data ślubu: 16.08.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 22:38   

ja tak z innej beczki: dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o takiej piosence na pierwszy taniec? http://www.youtube.com/watch?v=SSTzwGtRU6E Strasznie podobają mi się jej słowa i jakoś tak przy tłustym czwartku mi się przypomniała. :)

merr 
Lubię tu być

Data ślubu: 12.07.2014
Osoba prywatna

Wysłany: Pią Lut 28, 2014 00:28   

miś tuliś ja swoim rodzicom tez nie dalam zaproszenia. Tzn. tata powiedzial, ze przeciez oczywistym jest, ze beda i nie trzeba ich zapraszac. Ale juz rodzice D. domagaja sie zaproszenia. I moj tata na dniach bedzie je do nich wysylac. Takze musisz sie zorientowac pewnie jakie zdanie maja wasi rodzice. U nas w tekscie sa zarowno Rodzice, jak i Świadkowie. I np. moja Strasza powiedziala, zebym sie nie wyglupiala z jakimis zaproszeniami, ona na szafie wymalowala date naszego slubu, zeby nie zapomniec :D I w firmie wszystkich poinformowala, ze idzie z tej okazji na tygodniowy urlop, wiec po co jej zaproszenie? :D Ale np. juz Starszy jest taka osoba, ze bez zaproszenia moglby odwalic mi numer i w dniu slubu w ogole sie nie pojawic mowiac pozniej, ze przeciez nie zostal oficjalnie zaproszony :?

Kamiśka nuta fajna ;) Dosc znana. Ale czy koniecznie w wykonaniu tego Pana? :) BTW: oryginalna nazwa zespolu :P A czy na pierwszy taniec? Dla mnie za szybka. Kompletnie nie umiem tanczyc, wiec dla mnie bylby problem z utrzymaniem tempa. My bedziemy mieli bardzo spokojna piosenke i D. obiecal, ze w marcu jak bedziemy mieli kilka dni urlopu to w koncu znajdziemy czas, zeby rozpoczac moja nauke.

ileane 
Zadomawiam się

Data ślubu: 09.08.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 06:11   

Kamiśka, ładna, ale ja tak jak merr wybiore cos spokojniejszego... :) Moj K. bardzo chce skrocona wersje piosenki Guns N' Roses- November Rain http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE ale jeszcze nie podjelismy decydujacej decyzji...

merr, my dajemy zdjecia wszystkim... po czesci tez dlatego ze sa ze zdjeciami wiec mysle ze rodzice chcieli by zostawic sobie taka pamiatke... zreszta wiem z doswiadczenia ze nawet jak ktos mowi nie nie chce to w duszy mysli ze byloby milo dostac zaproszenie...

Magda0109 
Rozkręcam się

Data ślubu: 7 czerwiec 2014
Osoba prywatna
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 08:09   

merr, możesz się podzielić swoją piosenką? My wciąż szukamy piosenki na nasz pierwszy taniec a że też nie możemy się pochwalić umiejętnościami tanecznymi wiec szukamy czegoś wolnego.

Odpowiedz do tematu